top of page

"Rubí" – Odcinek 99: W niebezpieczeństwie

W 99. odcinku telenoweli "Rubi": Maribel dowiaduje się, że Alejandro jest ojcem dziecka Rubí. Héctor idzie do domu Alejandra, jest uzbrojony. Emisja 21 maja 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 99:


Maribel wyjeżdża z Alejandrem. Dowiaduje się, że jest on ojcem dziecka Rubí. Elena stara się zdobyć Héctora. On natomiast zamierza zemścić się na Rubí. Idzie do domu Alejandra. Jest uzbrojony. Genaro opowiada Héctorowi historię jego rodziców. Donia Lola wygrywa na loterii samochód.Alejandro oświadcza Rubí, że kocha Maribel.


Emisja we wtorek 21 maja o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
3269 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page