top of page

Rulli odpiera zarzuty

Sebastián Rulli ("Trzy razy Ana") musiał się gęsto tłumaczyć przed swoimi fanami, którzy zarzucili mu na jednym z portali społecznościowych, że ostatnio więcej czasu spędza na wakacjach zamiast w pracy.


Sebastián Rulli udowadania, że kocha naturę, a już w szczególności słońce, rajskie plaże i bezkresne morze. Za każdym razem, gdy kończy pracę nad kolejnymi projektami, lubi odpocząć przez kilka dni. Każdą wolną chwilę skrupulatnie uwiecznia zdjęciem w portalach społecznościowych. Ilość takich chwil nie spodobała się jednak jego fanom, którzy zarzucili przystojnemu argentyńczykowi, że jego życie to nieustanne pasmo wakacji.


Aktor w szarmancki sposób odpowiedział na złośliwe zarzuty. "Wiele osób pyta mnie, czy nieustannie wakacjuje. Nie, dużo pracuję, ale kiedy mam okazję to światnie się bawię, nawet w pracy. Dziś akurat mam wolny dzień na planie i jedziemy do Acapulco, Ciao" - odpowiedział. W związku z pracą aktor dużo podróżuje i stara się wtedy wykorzystać każdą minutę do podziwiania otaczającego świata, co skrzętnie odnotowuje na swoim Instagramie. Jego równie wielką pasją są motocykle i gdy tylko ma okazję podróżuje na dwukołowym rumaku, by łączyć zawrotną szybkość z pięknymi krajobrazami.


Podczas motocyklowych eskapad Sebastianowi często towarzyszy Angelique Boyer. Zakochani uwielbiają spędzać wspólnie każdą wolną chwilę / fot. Instagram

Nie zawsze podróżuje sam, zwykle robi to ze swoją dziewczyną Angelique Boyer ("Trzy razy Ana"). Razem przeżywają ekscytujące doświadczenia dzieląc wspólną pasję do zwiedzania i sportów ekstremalnych. Na swoim koncie mają już nie tylko wspólne przejażdżki motocyklem po ulicach Meksyku, ale również tak ekscytujące przeżycia jak nurkowanie z rekinami w głebokich wodach malowniczego Quintana Roo. Nam pozostaje jedynie pozazdrościć.

45 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV