top of page

Ruszyła emisja najnowszej produkcji Televisy

W ostatni poniedziałek na antenie meksykańskiej Las Estrellas wystartowała emisja "Y mañana será otro día" - najnowszej propozycji Televisy z Angelicą Vale ("Przyjaciółki i rywalki") i Diegiem Oliverą ("Triumf miłości") w rolach głównych.


Angélica Vale powraca do Televisy jako protagonistka "Y Mañana Será Otro Día", nowej telenoweli Carlosa Moreno ("Nieposkromiona miłość") dla Televisy i Univision. Powracająca z Telemundo gwiazda wcieli się w rolę sekretarki pracującej w firmie Media Link, założonej i prowadzonej przez Camilo (Diego Olivera). Dziewczyna jest odpowiedzialna nie tylko za agendę swojego szefa, ale także za pracowników, w tym jego żonę Dianę (Alejandra Barros) i ich dzieci.


Monica zakochuje sie w swoim szefie od pierwszego wejrzenia, wie jednak, że dla tej miłości nie ma większych nadziei. Wszystko jednak ulega zmianie w chwili, gdy cierpiąca na nieuleczalną chorobę Diana sama proponuje jej rozkochanie w sobie Camilo.


W obsadzie telenoweli znalazły się ponadto nazwiska takich gwiazd jak Ana Layevska, Diego de Erice, Andrea Escalona, Miranda Kay, Nuria Bages, Emmanuel Palomares, Florencia de Saracho, Socorro Bonilla.

5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page