top of page

Samotny z córkami

Przed kilkoma dniami w studiach Televisy realizowano casting do najnowszej propozycji meksykańskiego gigant.


Producent Juan Osorio Ortiz przygotowuje nową telenowelę pod tytułem "Soltero con hijas". Nikt nie spodziewał się, że casting do niej zostanie zorganizowany z rozmachem godnym wielkiego widowiska telewizyjnego. Po raz pierwszy w historii przesłuchania do telenoweli były transmitowane na żywo za pośrednictwem sieci społecznościowych. Publiczność była świadkiem prób zdjęciowych z takimi gwiazdami małego ekranu jak Gabriel Soto ("Ukryta miłość"), Irina Baeva ("Włoska narzeczona"), María Sorté ("Miłość i nienawiść") oraz Daniela Castro ("Za głosem serca").


"Soltero con hijas" będzie, jak zapewnia producent, telenowelą pełną wartości, która zamknie się w 82 godzinnych odcinkach. Produkcja opowie historię managera hotelu, który wiedzie szczęśliwe życie zatwardziałego kawalera. Los jednak okaże się przewrotny, gdy postawia na jego drodze trzy piękne córki.


Przystojny aktor wcieli się w rolę ojca trzech córek. Nie będzie to dla niego nowe doświadczenie, gdyż prywatnie również jest szczęśliwym ojcem pięknych córek / fot. Televisa

"Ta telenowela będzie przełomem. Emisja w familijnym paśmie stacji Las Estrellas zobowiązuje nas do zaangazowania całych rodzin przed telewizorami. Musimy ich uwieść i sprawić, aby wrócili do nawyku oglądania telewizji z całym jej telentem, wrażliwością i treścią. Uwierzcie mi, że to naprawdę będzie piękna opowieść - wyznał Osorio, który skorzystał z okazji, aby podziękowac sowjej ekipie.


Należy podkreślić, że "Soltero con hijas" zostanie nagrana w Acapulco, słynnym meksykańskim ku