top of page

Samotny z córkami

Przed kilkoma dniami w studiach Televisy realizowano casting do najnowszej propozycji meksykańskiego gigant.


Producent Juan Osorio Ortiz przygotowuje nową telenowelę pod tytułem "Soltero con hijas". Nikt nie spodziewał się, że casting do niej zostanie zorganizowany z rozmachem godnym wielkiego widowiska telewizyjnego. Po raz pierwszy w historii przesłuchania do telenoweli były transmitowane na żywo za pośrednictwem sieci społecznościowych. Publiczność była świadkiem prób zdjęciowych z takimi gwiazdami małego ekranu jak Gabriel Soto ("Ukryta miłość"), Irina Baeva ("Włoska narzeczona"), María Sorté ("Miłość i nienawiść") oraz Daniela Castro ("Za głosem serca").


"Soltero con hijas" będzie, jak zapewnia producent, telenowelą pełną wartości, która zamknie się w 82 godzinnych odcinkach. Produkcja opowie historię managera hotelu, który wiedzie szczęśliwe życie zatwardziałego kawalera. Los jednak okaże się przewrotny, gdy postawia na jego drodze trzy piękne córki.


Przystojny aktor wcieli się w rolę ojca trzech córek. Nie będzie to dla niego nowe doświadczenie, gdyż prywatnie również jest szczęśliwym ojcem pięknych córek / fot. Televisa

"Ta telenowela będzie przełomem. Emisja w familijnym paśmie stacji Las Estrellas zobowiązuje nas do zaangazowania całych rodzin przed telewizorami. Musimy ich uwieść i sprawić, aby wrócili do nawyku oglądania telewizji z całym jej telentem, wrażliwością i treścią. Uwierzcie mi, że to naprawdę będzie piękna opowieść - wyznał Osorio, który skorzystał z okazji, aby podziękowac sowjej ekipie.


Należy podkreślić, że "Soltero con hijas" zostanie nagrana w Acapulco, słynnym meksykańskim kurorcie, który już od ponad 10 lat nie był szczególnie eksponowany w produkcjach Televisy. Wiele scen będzie realizowanych na pięknych plażach stanu Guerrero, aby wprowadzić widza w kulturę, gastronomię i tradycję tego miejsca.


Grający główną rolę w tym projekcie Gabriel Soto, pochwalił dotychczasową twórczość Juana Osorio, uznając go za jednego z najlepszych producentów Televisy. "To godne podziwu, jak uratowałeś gatunek rodzinnych telenowel. Mamy imponujący projekt w naszych rękach. Jestem zaszczycony odpowiedzialnością, którą mi powierzasz dając rolę głównego bohatera. Zrobię to z sercem pełnym zaangażowania i miłości" - powiedział Soto przed zgromadzoną obsadą. Razem ze swoja życową partnerką, Ireną Baevą zapewnili, że zrobią wszystko, aby produkcja stała się perełką roku Televisy.


Gabriel Soto i Juan Vidal ponownie spotkają się na planie jednej telenoweli. W 2016 roku zagrali razem w telenoweli "Vino el amor", gdzie również towarzyszyła im Irina Baeva / fot. Televisa

Obsadę telenoweli uzupełnią Laura Vignatti, Gaby Platas, Juan Vidal, María Sorté, René Strickler, Mayrín Villanueva, Daniela Castro i Paty Díaz. Premierę zaplanowano na koniec października bieżącego roku.

81 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page