top of page

Scarlet Gruber w obsadzie "Sabiny"

Aktorka dołączyła do obsady nowej telenoweli Televisy z Michelle Renaud i Danilo Carrerą w rolach głównych.

Scarlet Gruber, która urzekła polskich widzów rolami w "Światło twoich oczu" i "W obronie honoru", powraca do telenowel. Aktorka zagra czarny charakter, który będzie rzucał kłody pod nogi bohaterom granym przez Michelle Renaud ("Zbuntowani") i Danilo Carrerę ("Grachi"), w nowej produkcji Ignacio Sady.


W ekskluzywnym wywiadzie dla telewizji Las Estrellas aktorka stwierdziła, że lubi wcielać się w role antagonistycznych postaci, ponieważ publiczność chce ją w takim wcieleniu.


"Mam ścisły kontakt z moimi fanami i opinią publiczną. Cieszę się widząć ich reakcję i uwagi, które poświęcają temu projektowi" - wyznała po upublicznieniu informacji o dołączeniu do obsady.


Nie podała wielu szczegółów na temat swojej postaci 'Sandy Cabrera', ale zapewniła, że jej bohaterka będzie bardzo ambitna "jest osobą ambitną, ponieważ oczekuje i chce wiele od życia. Marzy, aby odbić się od swojej obecnej sytuacji i iść naprzód. Jest kobietą, która potrafi pokazać pazura i smiało waczyć o to, czego chce. Ona się nie poddaje".


Aktorka wyjaśniła, że słowo "ambitny" nie zawsze powinno się odnosić do czegoś negatywnego. "Myślę, że ambicja może być pozytywna. Jeśli potraktujemy ją w przyjemny sposób, nie zawsze musi mieć negatywne znaczenie" - wyznała.


W ten sposób aktorka stała się częścią produkcji pod roboczym tytułem "Sabina", która ma zapełnić się wielkimi postaciami małego ekranu. Dotychczas potwierdzono udział również takich gwiazd, jak Victor Gónzalez ("Pasion Morena") i Olivia Buccio (Miłość jak tequila").


Piękna aktorka współpracowała już raz z producentem Ignaciem Sadą, przy okazji telenoweli "Światło twoich oczu" / fot. Televisa

Telenowela będzie powrotem Televisy do produkcji z gatunku 'rosa', czyli tak zwanych historii o kopciuszku. Zadebiutuje w ich dawnym paśmie na antenie Las Estrellas, gdzie emitowano kiedyś, takie udane produkcje, jak "Ukryta miłość", "Dzikie serce" czy "Światło twoich oczu".

541 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie