top of page

Scarlet Gruber w obsadzie "Sabiny"

Aktorka dołączyła do obsady nowej telenoweli Televisy z Michelle Renaud i Danilo Carrerą w rolach głównych.

Scarlet Gruber, która urzekła polskich widzów rolami w "Światło twoich oczu" i "W obronie honoru", powraca do telenowel. Aktorka zagra czarny charakter, który będzie rzucał kłody pod nogi bohaterom granym przez Michelle Renaud ("Zbuntowani") i Danilo Carrerę ("Grachi"), w nowej produkcji Ignacio Sady.


W ekskluzywnym wywiadzie dla telewizji Las Estrellas aktorka stwierdziła, że lubi wcielać się w role antagonistycznych postaci, ponieważ publiczność chce ją w takim wcieleniu.


"Mam ścisły kontakt z moimi fanami i opinią publiczną. Cieszę się widząć ich reakcję i uwagi, które poświęcają temu projektowi" - wyznała po upublicznieniu informacji o dołączeniu do obsady.


Nie podała wielu szczegółów na temat swojej postaci 'Sandy Cabrera', ale zapewniła, że jej bohaterka będzie bardzo ambitna "jest osobą ambitną, ponieważ oczekuje i chce wiele od życia. Marzy, aby odbić się od swojej obecnej sytuacji i iść naprzód. Jest kobietą, która potrafi pokazać pazura i smiało waczyć o to, czego chce. Ona się nie poddaje".


Aktorka wyjaśniła, że słowo "ambitny" nie zawsze powinno się odnosić do czegoś negatywnego. "Myślę, że ambicja może być pozytywna. Jeśli potraktujemy ją w przyjemny sposób, nie zawsze musi mieć negatywne znaczenie" - wyznała.


W ten sposób aktorka stała się częścią produkcji pod roboczym tytułem "Sabina", która ma zapełnić się wielkimi postaciami małego ekranu. Dotychczas potwierdzono udział również takich gwiazd, jak Victor Gónzalez ("Pasion Morena") i Olivia Buccio (Miłość jak tequila").


Piękna aktorka współpracowała już raz z producentem Ignaciem Sadą, przy okazji telenoweli "Światło twoich oczu" / fot. Televisa

Telenowela będzie powrotem Televisy do produkcji z gatunku 'rosa', czyli tak zwanych historii o kopciuszku. Zadebiutuje w ich dawnym paśmie na antenie Las Estrellas, gdzie emitowano kiedyś, takie udane produkcje, jak "Ukryta miłość", "Dzikie serce" czy "Światło twoich oczu".

559 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page