top of page

"Siła serca": Fernanda zabija Isabel

W odcinkach 11-15. telenoweli "Siła serca": Luis uświadamia Fernandę, że zabicie Isabel nie wystarczy, albowiem ktoś jeszcze widział ją w domu rodziny Arroyo. Willy słyszy, jak Bernardo mówi Samancie, że jej potrzebuje. Angela odchodzi z domu Juana Marcosa. Emisja w dniach od 19 do 23 grudnia 2022 w Novelas+.

Telenowela "Siła serca" (oryg. Corazón valiente) to trzymająca w napięciu opowieść o miłości, lojalności, odwadze i intrygach, w której dwie ochroniarki i przyjaciółki zmierzą się nie tylko z tymi, którzy próbują zaatakować ich podopiecznych, ale także z tymi, którzy stoją im na drodze do osiągnięcia szczęścia.Odcinek 11

Angela wyznaje swoje uczucia Juanowi Marcosowi i oświadcza, że ​​jest w nim zakochana. Emma przekonuje matkę Pabla, że ​​ten jest gejem. Juan Marcos odbiera telefon od mężczyzny, który twierdzi, że wie, kto zabił jego rodziców. Angela próbuje przekonać Juana Marcosa, że ​​to pułapka. Angela wprowadza Juana Marcosa w obchodzenie się z bronią i udziela mu lekcji samoobrony. Isabel próbuje skontaktować się z Juanem Marcosem i poprosić o pomoc, ale Luis chwyta jej telefon. Vicente żałuje swojej próby zamachu na Juana Marcosa i chce to wszystko odwołać, ale jest już za późno. Willy słyszy, jak Bernardo mówi Samancie, że jej potrzebuje.

Premiera w poniedziałek 19 grudnia o godz. 16:50 w Novelas+


Odcinek 12

Vicente wyjawia Bernardowi, że kazał zabić Juana Marcosa, jednak w ostatniej chwili zmienił zdanie. Luis uświadamia Fernandę, że zabicie Isabel nie wystarczy, albowiem ktoś jeszcze widział ją w domu rodziny Arroyo – Renzo. Samantha mówi Bernardowi, że Willy uważa, że są parą. Policja informuje Juana Marcosa o śmierci Isabel. Fernanda zastawia pułapkę na Renza. Wmawia mu, że Isabel popełniła samobójstwo, a jej ostatnim życzeniem było, by się nim zaopiekowała. Juan Marcos przekazuje córce wiadomość o śmierci jej matki. Génisis uważa, że to jego wina. Fernanda pozbywa się Renza, a później przyznaje się Bernardowi do zabicia Isabel.

Premiera we wtorek 20 grudnia o godz. 16:50 w Novelas+Odcinek 13

Vicente wyjaśnia Fernandzie, że próbował zabić Juana Marcosa, aby zwrócić na siebie jej uwagę. Wyznaje jej miłość. Willy wraca do domu, ponieważ loty do Londynu zostały odwołane. Znajduje Samanthę w jej pokoju. Willy i Samantha wpadają sobie w ramiona i przeżywają ognistą chwilę. Samantha mówi Willy'emu, że w rzeczywistości nie ma romansu z Bernardo. Violeta błaga Juana Marcosa, by chronił jej matkę. Jeszcze tego samego wieczoru postanawia odprawić Angelę ze swojego domu. Samantha mówi Willy'emu, że Bernardo i Perla są kochankami. Fernanda przybywa do Juana Marcosa i zdaje sobie sprawę, że wyjechał z Angelą.

Premiera w środę 21 grudnia o godz. 16:50 w Novelas+


Odcinek 14

Inspektor informuje Juana Marcosa, że ​​Isabel została zamordowana. Dodaje, że wyniki sekcji zwłok wskazują, że Isabel zażyła dużą dawkę środków przeciwbólowych, co wskazuje, że nigdy nie mogłaby podciąć sobie żył. Angela odrzuca ofertę pracy, którą zaproponowała jej Fernanda. Willy zaprasza Samanthę na randkę. Genesis nie chce zostać z Pamelą i prosi Juana Marcosa o sprowadzenie Angeli z powrotem. Angela przybywa do swojej nowej pracy. Inspektor informuje Juana Marcosa, że ​​ktoś postrzelił Angelę i że kobieta jest ranna.

Premiera w czwartek 22 grudnia o godz. 16:50 w Novelas+Odcinek 15

Juan Marcos przybywa do szpitala i prosi o spotkanie z Angelą. Lekarz informuje go, że stan kobiety jest ciężki. Pamela mówi Genesis, że Angela została ciężko ranna, a lekarze martwią się jej stanem.

Premiera w piątek 23 grudnia o godz. 16:50 w Novelas+


„Siła serca” (Corazon valiente), telenowela, USA 2012; Reżyseria: Luis Manzo, Arturo Manuitt; Występują: Adriana Fonseca, José Luis Reséndez, Aylín Mujica, Ximena Duque, Fabian Rios, Manuel Landeta i inni.


Zwiastun:910 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page