top of page

"Siła serca": Pamela nastawia Juana Marcosa przeciwko Angeli

W odcinkach 16-20. telenoweli "Siła serca": Fernanda próbuje otruć Violetę. Angela postanawia dać Luisowi kolejną szansę. Samantha wyzbaje miłość Willemu. Wkrótce oboje zostaja porwani. Emisja w dniach od 26 do 30 grudnia 2022 w Novelas+.

Telenowela "Siła serca" (oryg. Corazón valiente) to trzymająca w napięciu opowieść o miłości, lojalności, odwadze i intrygach, w której dwie ochroniarki i przyjaciółki zmierzą się nie tylko z tymi, którzy próbują zaatakować ich podopiecznych, ale także z tymi, którzy stoją im na drodze do osiągnięcia szczęścia.Odcinek 16

Luis namawia Violetę, by przekonała Angelę, by z nim wróciła. Angela mówi Samancie, że chce porozmawiać z Juanem Marcosem. Chce, żeby dał jej drugą szansę. Fernanda planuje raz na zawsze ich rozdzielić. Podstępna kobieta zamierza uwieść Juana Marcosa. Policja informuje Willego i Samanthę, że muszą opuścić miasto przed zeznaniem, ponieważ mafia chce ich zabić. Juan Marcos odwiedza Angelę, która mówi mu, że da Luisowi drugą szansę. Fernanda nadal namawi Angelę na przyjęcie stanowiska jej ochroniarza.

Premiera w poniedziałek 26 grudnia o godz. 16:50 w Novelas+


Odcinek 17

Policja informuje Bernardo, że ludzie Carreno przetrzymują Willy'ego i Samanthę. Fernanda opowiada Angeli część swojej historii i mówi jej, że spodziewała się dziecka z Juanem Marcosem, które straciła. Po tym poronieniu nie może już mieć dzieci. Bernardo, Dario i Perla są zaniepokojeni porwaniem Samanthy i Willy'ego. W międzyczasie Samantha zdaje sobie sprawę, że towarzyszący im mężczyźni chcą ich zabić. Emma odkrywa, że to ​​Gabriel jest tak naprawdę złodziejem, a nie Pablo. Juan Marcos dowiaduje się, że Genesis źle się czuje

Premiera we wtorek 27 grudnia o godz. 16:50 w Novelas+Odcinek 18

Angela przychodzi na ratunek Samancie i Willy'emu. Wszystkim trzem udaje się uciec ze stodoły, w której są przetrzymywani. Violeta wyjawia Angeli, że Genesis jest bardzo chora. Fernanda gratuluje Luisowi fałszywej wiadomości wysłanej do Juana Marcosa. Daje mu rozkaz odnalezienia Angeli tego samego wieczoru. Juan Marcos zdaje sobie sprawę, że ktoś próbuje rozdzielić go od Angeli. Emma mówi Pablo, że ma romans z Gabrielem. Samantha i Willy przyjeżdżają do hotelu i wynajmują pokój pod fałszywym nazwiskiem. Samantha zdaje sobie sprawę, że ktoś próbował ich otruć.

Premiera w środę 28 grudnia o godz. 16:50 w Novelas+


Odcinek 19

Luis rozmawia z Angelą i mówi jej, że Violeta jest chora. Angela próbuje przemówić Juanowi Marcosowi do rozsądku i mówi mu, że lepiej, żeby nie byli razem. Zamierza dać Luisowi kolejną szansę i chce spróbować uratować swoje małżeństwo. Samantha prosi księdza o pomoc w dotarciu na zewnątrz, ale zostają zatrzymani przez ludzi Carreno. Adwokat Carreno wywiera presję na świadków, aby Samantha i Willy wyglądali na winowajców, a Carreno na ofiarę. Luis mówi Fernandzie i Juanowi Marcosowi, że on i Angela biorą ślub.

Premiera w czwartek 29 grudnia o godz. 16:50 w Novelas+Odcinek 20

Bernardo zatrudnia Estellę jako osobistą pielęgniarkę. Willy jest wściekły, gdy zdaje sobie sprawę, że prawnik Carreno przekupił policję i świadków. Opowiadana przez nich wersja zdarzeń bardzo różni się od rzeczywistości. Angela prosi Luisa, aby dał jej czas na zapomnienie o tym, co jej zrobił w przeszłości. Luis pociesza się w ramionacho Fernandy i spędza z nią noc. Juan Marcos odkrywa, że ​​ochrona Genesis była pierwszą pracą Angeli. Pamela próbuje go przekonać, że Angela jest niebezpieczną kobietą i kłamcą. Rzecznik Generalny informuje Willy'ego, że przegrali sprawę i możliwe jest, że Carreno zostanie zwolniony

Premiera w piątek 30 grudnia o godz. 16:50 w Novelas+


„Siła serca” (Corazon valiente), telenowela, USA 2012; Reżyseria: Luis Manzo, Arturo Manuitt; Występują: Adriana Fonseca, José Luis Reséndez, Aylín Mujica, Ximena Duque, Fabian Rios, Manuel Landeta i inni.


Zwiastun:1116 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


Najnowsze

Polecamy w TV