top of page

"Siła serca": Pierwsze spotkanie Angeli i Juana Marcosa

W odcinkach 1-5. telenoweli "Siła serca": Angela poznaje Juana Marcosa. Po uratowaniu życia jego córki mężczyzna proponuje jej pracę. Obsesyjnie zakochana Fernanda postanawia pozbyć się Angeli z domu Juan Marcosa. Emisja w dniach od 5 do 9 grudnia 2022 w Novelas+.

Telenowela "Siła serca" (oryg. Corazón valiente) to trzymająca w napięciu opowieść o miłości, lojalności, odwadze i intrygach, w której dwie ochroniarki i przyjaciółki zmierzą się nie tylko z tymi, którzy próbują zaatakować ich podopiecznych, ale także z tymi, którzy stoją im na drodze do osiągnięcia szczęścia.Odcinek 1

Krewni i przyjaciele gromadzą się wokół trumny Miguela. Samantha i Angela, jej córka, składają sobie obietnicę. Kilka lat później Samantha została światowej sławy ochroniarzem. Angela tymczasem poślubiła Luisa, urodziła córeczkę i otworzyła cukiernię. Bierze udział w kursach wieczorowych, aby zostać pielęgniarką. Angela poznaje Juana Marcosa i jego rodzinę. Pewnego dnia, gdy spędzają razem dzień, Genesis, córka Juana Marcosa, prawie tonie w basenie. Angela nie waha się ani chwili, nurkuje i ratuje dziewczynkę

Premiera w poniedziałek 5 grudnia o godz. 16:50 w Novelas+


Odcinek 2

Emma próbuje się zabić, ale Pablo ją powstrzymuje. Isabel jest wściekła, ponieważ Juan Marcos zdecydował się przyjąć Emmę bez konsultacji z nią. Isabel ostrzega Juana Marcosa, że ​​Emma próbowała odebrać sobie życie. Nie chce jej już trzymać pod swoim dachem. Luis odwiedza Angelę i dowiaduje się, że jego żona ma nową pracę i nie będzie zostawać w domu, aby mogła przyjąć rolę ochroniarza. Angela składa rezygnację Juanowi Marcosowi. Czuje, że nie może uciec od córki. Juan Marcos proponuje jej wtedy rozwiązanie: sprowadzić Violetę pod swój dach, żeby była blisko matki.

Premiera we wtorek 6 grudnia o godz. 16:50 w Novelas+Odcinek 3

Luis bierze Angelę siłą. Juan Marcos postanawia ich śledzić. Willy zdaje sobie sprawę, że Samantha jest uzbrojona. Juan Marcos przybywa do miejsca, w którym Luis więzi Angelę. Żąda jej zwolnienia, ponieważ wkrótce przyjedzie policja. Willy przesłuchuje Samanthę. Chce poznać jej tożsamość i dlaczego nosi broń. Odpowiada, że ​​po to, by się bronić i móc pełnić rolę ochroniarza. W końcu mówi mu, że ma go chronić. Luis jest zmuszony wyznać Fernandzie, że nie udało mu się zabić Angeli, ponieważ jest jego żoną i matką jego dziecka.

Premiera w środę 7 grudnia o godz. 16:50 w Novelas+


Odcinek 4

Samantha i Willy wypili kilka drinków i mają zawroty głowy. Młoda kobieta pamięta ich pierwsze spotkanie. Widzi Fernandę w towarzystwie mężczyzny, którego nie potrafi zidentyfikować. Isabel informuje Juana Marcosa, że ​​zorganizowała koktajl z okazji fuzji firm, ale Juan Marcos jest temu przeciwny. Emma idzie do Pabla, ponieważ słyszy dziwne odgłosy w domu. Sprawdza wszystkie pokoje i zostaje w pokoju młodej kobiety. Willy i Samantha odnawiają swój związek

Premiera w czwartek 8 grudnia o godz. 16:50 w Novelas+Odcinek 5

Willy przedstawia Palomę Samancie. Paloma jest aktorką, która będzie mu towarzyszyć na imprezie zorganizowanej z okazji fuzji. Isabel zaczyna otrzymywać wiadomości z informacją, że wkrótce spotka kochankę Juana Marcosa. Podczas imprezy Isabel zostaje zepchnięta ze schodów. Kobieta traci dziecko, które nosiła. Samantha ma złe przeczucia co do Palomy i postanawia pójść za nią i Willym.

Premiera w piątek 9 grudnia o godz. 16:50 w Novelas+


„Siła serca” (Corazon valiente), telenowela, USA 2012; Reżyseria: Luis Manzo, Arturo Manuitt; Występują: Adriana Fonseca, José Luis Reséndez, Aylín Mujica, Ximena Duque, Fabian Rios, Manuel Landeta i inni.


Zwiastun:


964 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page