top of page

"Siła serca": Pułapka na Angelę

W odcinkach 6-10. telenoweli "Siła serca": Isabel zdradza Juana Marcosa z ochroniarzem. Fernanda proponuje jej wsparcie, ale w rzeczywistości planuje zabić żonę Juana Marcosa. Bernardo grozi synowi, że go wydziedziczy. Emisja w dniach od 12 do 15 grudnia 2022 w Novelas+.

Telenowela "Siła serca" (oryg. Corazón valiente) to trzymająca w napięciu opowieść o miłości, lojalności, odwadze i intrygach, w której dwie ochroniarki i przyjaciółki zmierzą się nie tylko z tymi, którzy próbują zaatakować ich podopiecznych, ale także z tymi, którzy stoją im na drodze do osiągnięcia szczęścia.Odcinek 6

Juan Marcos przeprasza Angelę za to, co się stało. Isabel próbuje uwieść Juana Marcosa, ale mężczyzna ją odpycha. Samantha wygrywa walkę, a Willy jej gratuluje. Angela i Genesis wspólnie pieką ciasto i bawią się mąką. Juan Marcos pojawia się w kuchni i dołączą do zabawy. Isabel znajduje Juana Marcosa z Angelą i dziewczynkami. Żąda od niego wyjaśnień. Genesis wyjaśnia Isabel, że Angela jest zakochana w Diego i że nie jest zainteresowana jej tatą. Samantha zostaje porwana przez ludzi mafiozo, któremu się naraziła. Willy jest świadkiem ataku i podąża za nimi w samochodzie Leticii, nowo poznanej pani weterynarz.

Premiera w poniedziałek 12 grudnia o godz. 16:50 w Novelas+


Odcinek 7

Angela idzie pożyczyć aparat Genesis do pokoju Juana Marcosa i spotyka tam Fernandę w samej bieliźnie. Willy odrzuca Camillę i oświadcza jej, że nie zgadza się, by ryzykowała dla niego życie. Fernanda wyjaśnia Vicente, że nie jest łatwo uwieść Juana Marcosa i że w ramach zemsty zamierza zabić Isabel. Juan Marcos prosi Fernandę o wyjaśnienie, co zrobiła w jego pokoju hotelowym i namawia ją, by trzymała się z daleka. Isabel wykorzystuje nieobecność Juana Marcosa, by poprosić Renzo o masaż, który kończy się seksem.

Premiera we wtorek 13 grudnia o godz. 16:50 w Novelas+Odcinek 8

Willy prosi Perlę o adres i numer telefonu Samanthy, ponieważ musi się z nią skontaktować. Dario jest agresywny w stosunku do Samanthy. Willy jest świadkiem tej sceny i przesłuchuje Dario. Ten ostatni odpowiada, że ​​Samantha jest jego córką i że robi, co chce. Bernardo Del Castillo prosi Dario, aby nie mówił Willy'emu, że zwerbował Samanthę jako ochroniarza. Angela zaskakuje Isabel i Renzo w bardzo kompromitującej sytuacji. Isabel żąda, aby Juan Marcos zwolnił Angelę pod pretekstem, że nie ma ona żadnych zasad moralnych. Jednak Juan Marcos oświadcza, że ​​zgadza się dać mu drugą szansę, ponieważ jest bardzo dobrym ochroniarzem. Isabel szaleje z wściekłości.

Premiera w środę 14 grudnia o godz. 16:50 w Novelas+


Odcinek 9

Isabel płaci Renzo za zdyskredytowanie Angeli w oczach Juana Marcosa. Renzo pisze do Angeli i prosi ją, by spotkała się z nim w garażu, aby przekazać wiadomość od Juana Marcosa. Następnie zmusza ją do rozebrania się. Ma nadzieję, że Juan Marcos zaskoczy ich w tej bardzo kłopotliwej sytuacji. Juan Marcos idzie do pokoju Angeli, aby zostawić jej notatkę i pieniądze, które jest jej winien. Kiedy słyszy, jak przybywają Angela i Renzo, chowa się i słucha ich rozmowy. Następnie odkrywa, że ​​Renzo jest kochankiem jego żony Isabel i że zastawił pułapkę na Angelę. Bernardo Del Castillo ma atak serca w ramionach Perli.

Premiera w czwartek 15 grudnia o godz. 16:50 w Novelas+Odcinek 10

Juan Marcos mówi Genesis, że zamierza odejść od Isabel. Genesis nie zgadza się, aby jej matka opuściła dom. Isabel grozi Juanowi Marcosowi, że skoczy z dachu, ale ten nie zwraca uwagi na jej wybryki. Fernanda proponuje Isabel, że przyjmie ją do siebie, ale pod warunkiem, że nie powie Juanowi Marcosowi. Willy mówi Bernardo, że wie, że go okłamał, aby zmusić go do powrotu, ale mówi mu, że jak tylko wyjdzie z kliniki, wróci do Londynu. Bernardo oświadcza, że ​​jeśli Willy odejdzie, wydziedziczy go.

Premiera w piątek 16 grudnia o godz. 16:50 w Novelas+


„Siła serca” (Corazon valiente), telenowela, USA 2012; Reżyseria: Luis Manzo, Arturo Manuitt; Występują: Adriana Fonseca, José Luis Reséndez, Aylín Mujica, Ximena Duque, Fabian Rios, Manuel Landeta i inni.


Zwiastun:561 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page