Silvia Navarro szuka szczęścia w Telemundo

Meksykańska aktorka dołączyła do rodziny Telemundo za sprawą nowej produkcji "La suerte de Loli" (tłum. "Szczęście Loli").

Aktorka Silvia Navarro, czyli niezapomniana Renata z telenoweli "Kiedy się zakocham, pożegnała się z meksykańską Televisą, aby już wkrótce zagrać główną rolę w najnowszej produkcji Telemundo zatytułowanej "La suerte de Loli".Telenowela będzie komedią familijną opartą na argentyńskim miniserialu, którego reżyserką była Lali Esposito ("Moja nadzieja").


W tej historii Navarro zagra Loli, wolną i niezależną kobietę, która pracuje jako menedżer karier wielu znanych muzyków. Nigdy nie marzyła o byciu mamą, wręcz przeciwnie, całą energię skupia na pracy. Pewnego dnia jej najlepsza przyjaciółka umiera i to od niej zależy, czy zaopiekuje się dziećmi, które zostały osierocone. Nieprzygotowana i niedoświadczona macierzyństwem Loli przeżyje szereg sytuacji, które spowodują, że zdekonstruuje wartości, które ze sobą nosiła.Znaczącą rolę w telenoweli zagra również Jacqueline Bracamontes, znana polskim widzom z takich telenowel, jak "Miłość i nienawiść", "Idiotki nie idą do nieba" czy "Zaklęta miłość". Premierę serialu na antenie Telemundo przwidziano na 2021 rok.

401 wyświetlenia

Najnowsze

VOD

big-RubiTelevisa_strona.png

Polecamy w TV

Zapisz się do naszego Newslettera

  • White Facebook Icon
  • Biały Instagram Ikona

© 2020 Telenovela.pl  l  Wszelkie prawa zastrzeżone  l  Polityka prywatności