top of page

Susana Gonzalez w obsadzie "Mi marido tiene mas familia"

Aktorka żegna się z rolą Eleny Tejero w spektaklu "Aventurera", aby po niemal rocznej przerwie znów powrócić do grania w telenowelach. Ostatnia jej rola w telwizji, to gościnny udział w "El vuelo de la Victoria", do której została ściągnięta awaryjnie, w celu ratowania spadających słupków oglądalności.

Susana González znana jest polskiej publiczności z takich hitowych telenowel jak "Miłość i nienawiść", "Biały welon", czy "Zakazane uczucie". W tej ostatniej mogliśmy ją poznać również z tej ciemniejszej strony. Meksykańska aktorka potwierdziła właśnie, że już wkrótce dołączy do obsady drugiej części popularnej telenoweli "Mi marido tiene familia" z Zurią Vega i Danielem Arenasem.


"Zamierzam stworzyć postać, która z pewnością polubicie. Może nie od samego początku, ale pózniej zrozumiecie powody jej działania. To wspaniała postać" - wyznała za pośrednictwem Twittera. "Planujemy krótką przerwę w przedstawieniu "Aventurera, ale będziecie mnie mogli jeszcze oglądać przez jakiś czas. Trwają jeszcze zakontraktowane wcześniej przedstawienia - zdradziła meksykańska aktorka.


Postać Susany nie będzie jedyną niespodzianką w nadchodzącej kontynuacji. Do obsady hitowej produkcji dołączy również znany aktor Arath de la Torre ("Przyjaciółki i rywalki"), który przywróci do życia legendarną już w Meksyku postać Pancho Lópeza z telenoweli "Una familia con suerte" (2011).


"Mi marido tiene familia" będzie pierwszą telenowelą Televisy, która doczekała się kontynuacji. Już wkrótce rozpoczną się zdjęcia. "To pierwszy raz, kiedy powstaje druga część mojej telenoweli. Dziękuję Bogu za tak wielkie błogosławieństwo, mojej rodzinie za ich miłość i bezwarunkowe wsparcie" - wyznał niedawno Daniel Arenas, protagonista telenoweli.

25 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page