top of page

"Ta jedyna": Na drodze miłości

W odcinkach 8-11 telenoweli "Ta jedyna": Pilar postanawia pozbyć się Mary. Dziewczyna tymczasem zgadza się wyjść za Artura. Uważa, że tylko w ten sposób zapomni o Lusie Miguelu. Emisja w dniach od 22 do 25 czerwca 2020 roku o godz. 08:40 w TVP1.


ODCINEK 8:

Pilar bierze sprawy w swoje ręce i postanawia pozbyć się Mary. Grozi dziewczynie, próbuje ją przekupić, ale Mara nie chce z nią rozmawiać. Luis Miguel dowiaduje się, że Mara jest narzeczoną Artura. Jest tym załamany. Ale poznaje Kandimbę, czarnego chłopca, który dobrze zna Marę i chce pomóc zakochanemu Portugalczykowi. Luena, kochanka Norberta Venancio, postanawia zrobić wszystko, żeby Norberto uznał ich syna w sądzie. Obmyśla podstęp.

Emisja 22 czerwca o godz. 08:40 w TVP1ODCINEK 9:

Pilar odwiedza rodziców Mary w ich domu. Chce się z nimi rozmówić, żeby pomogli jej rozdzielić młodych. Mara uprzedza ją jednak i pokazuje pierścionek zaręczynowy. Mówi, że zgodziła się wyjść za Artura. Luena przekonuje Marę, żeby nie wychodziła za Artura, bo go nie kocha, ale dziewczyna nie chce zrezygnować. Uważa, że w ten sposób zapomni o Luisie Miguelu.

Emisja 23 czerwca o godz. 08:40 w TVP1


ODCINEK 10:

Odbywają się uroczyste zaręczyny Mary i Artura. Luis Miguel postanawia się tam zjawić i ostatni raz zobaczyć Marę. Kandimba pomaga mu dotrzeć na miejsce. Pilar w ostatniej chwili dowiaduje się, dokąd jedzie jej syn i rusza za nim. Pedro prosi Silvię, żeby usunęła ciążę, bo straci pracę. Kandimba organizuje potajemne spotkanie Mary i Luisa Miguela.

Emisja 24 czerwca o godz. 08:40 w TVP1ODCINEK 11:

Luis Miguel próbuje wyjaśnić Marze, że nie wiedział, iż jest narzeczoną Artura, którego uważa za przyjaciela. Artur jest obrażony, oskarża go o zdradę. Ani on, ani Mara nie wierzą w jego słowa. Luis Miguel postanawia wyjechać z Angoli, skoro Mara i tak ma wyjść za Artura.

Emisja 25 czerwca o godz. 08:40 w TVP1


Opracowano na podstawie materiałów TVP


198 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page