top of page

Tak teraz wygląda Joana Benedek, niezapomniana Roxana z "Przyjaciółek i rywalek"

Zastanawialiście się, co stało się z jedną z najpopularniejszych latynoskich aktorek lat 90. i początku nowego tysiąclecia? Jej życie zmieniło się o 180 stopni. Zobaczcie, jak teraz wygląda niezapomniana odtwórczyni roli Roxany de la O.

Niewiele ponad 20 lat temu grupa młodych dziewczyn dotarła do milionów widzów ze swoimi przygodami w telenoweli "Przyjaciółki i rywalki" (org. Amigas y rivales), młodzieżowej telenoweli słynnego producenta Emilio Larrosy, który ma na swoim koncie również takie tytuły Televisy jak "Ścieżki miłości" i "Serce z kamienia".I jak w każdej telenoweli, w "Przyjaciółkach i rywalkach" również złoczyńcy nie mogło zabraknąć. W tym przypadku osobą odpowiedzialną za uprzykrzanie życia głónym bohaterom była Joana Benedek, meksykańska aktorka pochodzenia rumuńskiego, która zdobyła tytuł naczelnego czarnego charakteru telenowel za sprawą takich produkcji, jak "Angela", "Moja piękna grubaska" czy "Miłość jak tequila".


Od 2012 roku nie widziano jej ponownie w żadnej roli na małym ekranie, ale aktywna jest za to w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje, jak wygląda jej obecne życie.


Joana Benedek zniewalała widzów swoją urodą. / fot. Prensa

51-letnia aktorka nie straciła ani na jotę ze swojej urody, co widać na nielicznych, ale znaczących zdjęciach, które publikuje w swoich mediach społecznościowych. W nich również opowiada, co ją obecnie zajmuje i nie ma to nic wspólnego z czerwonymi dywanami i reflektorami. Jej życie jest bardziej skupione na duchowości i dobrym samopoczuciu. Dodawane posty zawierają między innymi informacje na temat rozwoju osobistego, terapii leczniczych, medytacji, natury i wiary.


Profil aktorki przekracza już 113 tysięcy obserwujących, z którymi wspólnie ostatnio świętowała. „Żadnych botów ani płatnych kont, ani mrocznych strategii, żeby mieć fałszywych obserwujących. Tutaj jesteśmy, kim jesteśmy i my wszyscy. Dziękuję wam, piękne istoty, że zawsze mi towarzyszycie!... Decydujące jest środowisko ponieważ wywiera na ciebie wpływ w taki sposób, że trwale wpływa to na twój stan umysłu. Życie w prawdzie jest najbardziej wyzwalającą decyzją, a częścią tej prawdy jest robienie tego, o co prosi cię twoja dusza i serce” – czytamy w jednym z postów.


Ten spokój w życiu nie oznacza, że ​​nie ma w nim silnych emocji, są i dużo adrenaliny. Dowodem na to jest ta niedawna przygoda, w której Joana skoczyła z samolotu ćwicząc skoki spadochronowe. Przez jakiś czas prowadziła bardzo aktywny kanał na YouTube, ale ostatnio nie publikowała żadnych treści. Od czasu do czasu bierze udział w programie na żywo skupiającym się na treściach motywacyjnych, ale nie mającym nic wspólnego z telewizją czy rozrywką. Ci, którzy chcą o niej wiedzieć więcej, mogą znaleźć ją na Instagramie, gdzie utrzymuje aktywny profil i otwarcie mówi o filarach i przekonaniach, które wyznaczają jej nową ścieżkę.

419 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page