top of page

Telemundo rozpoczyna zdjęcia do "La mujer de mi vida"

Iván Sánchez, Angélica Celaya, Mauricio Islas i Catherine Siachoque największymi gwiazdami "La mujer de mi vida", nowej telenoweli Telemundo, do której zdjęcia rozpoczęły się przed kilkoma dniami. Premiera na antenie Telemundo już w 2022 roku.

Wytwórnia Telemundo zaprezentowała gwiazdorską obsadę "La mujer de mi vida" (tłum. Kobieta mojego życia), swojej nowej telenoweli, która od kilku dni nagrywana jest w studiach Telemundo Center w Miami.

W telenoweli, której premiera zaplanowana jest na 2022 rok, główną rolę zagra Iván Sánchez - hiszpański aktor doskonale znany polskiej widowni z ról w takich telenowelach jak "Królowa Południa" czy "Burza" - oraz Angélica Celaya, czyli Rosalba z "Mariny" i komisarz Eva Zenetti z "Ktoś Cię obserwuje". W role antagonistów wcielą się Mauricio Islas (Meandry miłości") oraz królowa czarnych charakterów Catherine Siachoque ("Królowa serc")."Jesteśmy bardzo podekscytowani i dumni, że udało nam się zebrać tę gwiazdorską obsadę z Ivánem Sánchezem, Angélicą Celaya, Mauricio Islas i Catherine Siachoque na czele' – powiedziała Karen Barroeta, wiceprezes wykonawczy ds. produkcji i rozwoju Telemundo Global Studios. "To prawdziwa historia miłosna, która dotrze bezpośrednio do serc widzów, którzy zobaczą swoje odbicie w postaciach, które zmagają się z wyzwaniami i problemami rodzinnymi, a w których miłość będzie kluczem do przezwyciężenia wszystkiego".


Catherine Siachoque będzie głównym czarnym charakterem "La mujer de mi vida" / fot. Telemundo

W głównej obsadzie znaleźli się także Patricia Reyes Spíndola ("Zaklęte serce"), David Ostrosky ("Ukryta miłość"), Rodrigo Murray ("Despertar contigo"), Norma Angélica ("Dom kwiatów"), Vanessa Díaz ("Cudowna róża"), Jason Romo ("Soltero con hijas"), Rosalinda Rodríguez ("Dom po sąsiedzku") i Oswaldo Zárate ("Rafaela"). Obsadę dopełniają występy gościnne Litzy ("Pokojówka na Manhattanie), Pepe Gámeza ("Sidła namiętności"), Any Loreny Sánchez ("W obronie honoru") i Norkys Batisty ("Moja piękna grubaska").


Telenowela opowie historię Ricardo Oribe (Sánchez), nieatrakcyjnego fizycznie, ale odnoszącego sukcesy mężczyzny, oddanego rodzinie i zakochanego w swojej pięknej żonie Danieli (Celaya), młodej aspirującej aktorce.


Ivan Sanchez jako protagonista telenoweli / fot. Telemundo

Życie Ricarda zmienia się, gdy jego najlepszy przyjaciel Emilio (Islas) zdradza go i próbuje zabić, aby przejąć jego firmę i rodzinę, których zawsze zazdrościł. Pomimo tego, że jego rodzina i przyjaciele uznali go za zmarłego, Ricardo wciąż żyje, ale cierpi na amnezję. Po 15 latach Ricardo przechodzi kilka fizycznych zmian i odzyskuje pamięć.


Chcąc odzyskać wszystko, co do niego należy, przyjmuje nową tożsamość jako Pablo Silva, aby uniknąć wpadnięcia w ręce władz za podstępy, które zaplanował Emilio. Zdeterminowany, by odzyskać miłość swojego życia, powraca, by ponownie połączyć się z żoną, dziećmi i przyjaciółmi, nie będąc rozpoznanym. Musi jednak być ostrożny, ponieważ jeśli wrogowie odkryją, kim jest, mogą ponownie zrujnować mu życie.


Mauricio Islal powraca do telenowel po kilku latach nieobecności / fot. Telemundo

Fabuła to oryginalna historia spod pióra Mario Schajrisa, opracowana i napisana przez Daniela Alfonso Rojasa, Alberto Gonze i Mario Schajri. Serial reżyserują Serigo Busco, Eduardo Ripari, Ricardo Schwarz i Alfredo Hueck. Elizabeth Suárez jest odpowiedzialna za ogólną produkcję, a produkcją wykonawczą dla Telemundo Global Studios zajmują się Marcos Santana, Karen Barroeta i Miguel Varoni.

629 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page