top of page

Telemundo ujawnia datę premiery "Juego de mentiras"

Trzymająca w napięciu telenowela z Altair Jarabo, Arapem Bethke i Marią Elisą Camargo już w marcu zadebiutuje na antenie Telemundo.

Telemundo szykuje się do premiery swojej kolejnej produkcji. Wytwórnia w ostatnich dniach ujawniła datę premiery "Juego de mentiras" (oryg. Gra w kłamstwa), która do końca zeszłego roku była nagrywana w studiach Telemundo Center w Miami.Telenowela, w której główne role grają Altair Jarabo ("Otchłań namiętności"), Arap Bethke ("Gdzie jest Frida?") i María Elisa Camargo ("W obcej skórze"), wyląduje w czasie największej oglądalności już od wtorku, 7 marca.


Dalsza część artykułu pod zdjęciem.

Plakat promujący premierę "Juego de mentiras" na antenie Telemundo / fot. Telemundo

„Przygotuj się na odkrycie historii pełnej tajemnic, ponieważ w świecie oszustwa prawda nie znika” – zapowiada grajaca pierwszy raz rolę protagonistki Jarabo na swoim profilu w mediach społecznościowych, gdzie udostępniła zapowedź telenoweli.


"Juego de mentiras", której akcja rozgrywa się w Los Angeles i San Clemente w Kalifornii, opowiada o życiu Césara Ferrera (Bethke), pracowitego mężczyzny, który zawsze marzył o własnej rodzinie i który oddałby życie za swoją córkę Noelię. Kiedy jego żona znika, wszystkie poszlaki wskazują na niego jako głównego podejrzanego. Zdeterminowany, by nie dopuścić do odebrania swojej ośmioletniej córki, César ryzykuje prowadzenie śledztwa na własną rękę. Szukając wskazówek na temat możliwych przyczyn zniknięcia żony, César odkrywa, że ​​Adriana (Camargo) prowadziła podwójne życie i może nie być osobą, którą wszyscy znali.W telenoweli występują także Rodrigo Guirao ("Rubi"), Cynthia Klitbo ("Oblicza miłości"), Eduardo Yáñez ("Miłość jak tequila"), Alicia Machado, Alberto Casanova, Pepe Gámez, Gabriela Vergara ("Kobieta w lustrze") i Aylín Mújica ("Siła serca").406 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV