top of page

Telemundo wznawia promocję "El Conde: amor y honor"

Fernando Colunga i Ana Brenda Contreras gwiazdami telenoweli Telemundo, do której zdjęcia powstały już w 2022 roku.

W 2022 roku Ana Brenda Contreras ("Dzikie serce") i Fernando Colunga ("Esmeralda") wystąpili dla Telemundo w melodramacie z epoki "El Conde: amor y honor" (tłum. Hrabia: miłość i honor) . „Jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna, że mogę być częścią tej wspaniałej produkcji i zagrać w tym klasyku u boku Fernando Colungi w pierwszorzędnej obsadzie. Dla mnie to zaszczyt dzielić plan z innymi aktorami, którzy są wybitnymi postaciami w gatunku telenoweli” – wyraziła się wówczas meksykańska aktorka.Choć nagrania zakończyły się w tym samym roku, latynoska wytwórnia podjęła decyzję o pozostawieniu produktu do czasu, aż znajdzie odpowiedni moment na jego premierę.


I w końcu nadszedł ten moment.Oto "Hrabia: miłość i honor"


Zainspirowany klasyczną powieścią Alejandro Dumasa, "El Conde: amor y honor" to fabuła z epoki, która rozpoczyna się w latach trzydziestych XX wieku intensywną historią miłosną pomiędzy Alejandro Gaitánem (Colunga), skromnym mężczyzną chłopskiego pochodzenia, a Marianą (Contras) piękną i niespokojna młoda dziewczyną. Jednak Josefina de Zambrano (Chantal Andere), macocha Mariany i Gerardo Villarreal (Sergio Sendel) postanawiają zamienić tę historię miłosną w prawdziwe piekło.


Alejandro zostanie oskarżony o podwójne morderstwo i nikt nie będzie wiedział o jego losie, a zostanie przeniesiony do lochu na odległej wyspie na Pacyfiku. Tam poznaje Amadora Guzmána (Manuel Navarro), hiszpańskiego szlachcica odsiadującego tam dożywocie. Amador wyjawia mu, że ma ukryty skarb i przed śmiercią oddaje mu swoją fortunę.


Kiedy Alejandro udaje się uciec w latach pięćdziesiątych XX wieku, z ogromną fortuną wraca do San Jacinto, gdzie odkrywa, że ​​Mariana poślubiła Gerarda i że został pozostawiony przez nich na pewną śmierć.Postanawia więc zrealizować plan wymierzenia sprawiedliwości tym, którzy go zdradzili, zwłaszcza Marianie, która według niego jest częścią tego spisku. Alejandro powraca jako potężny hrabia Joaquin de Montenegro i będzie to początek niebezpiecznej zemsty na osobach odpowiedzialnych za jego siedemnaście lat bezprawnego uwięzienia.


W "El Conde: amor y honor" występują także Marjorie de Sousa, Víctor González, Helena Rojo, Omar Fierro, Javier Díaz Dueñas, Alejandro Ávila, Sergio Reynoso, Mario Loria, Leticia Perdigón, Enoc Leaño, Erika de la Rosa, Roberto Romano, Uriel del Toro, Jason Romo, Patricia Martínez, Antonio Fortier, Jessica Coch, Saraí Meza i Xabiani Ponce de León.

859 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page