top of page

Televisa przygotowuje własną wersję "Dziedzictwa del Monte"

Telenowela z Michelle Renaud i Matiasem Novoą będzie miała premierę w Meksyku 28 marca. Produkcja bedzie nową wersją popularnej telenoweli "Dziedzictwo del Monte" (org. Los herderos del Monte), popularnej produkcji Telemundo z 2011 roku.

Tytułowe dziedzictwo wyzwoli najniższe instynkty, ale zapoczątkuje też wspaniałą historię miłości w najnowszej telenoweli Televisy - "La Herencia" (tłum. Dziedzictwo), w której główne role zagrają Michelle Renaud ("Zbuntowani") i Matias Novoa (Tanto amor"). Za produkcję telenoweli odpowiadają Juan Osorio Ortiz i Roy Rojas, dla których będzie to pierwsza telenowela hacjendowa od czasu "Mojego grzechu" w 2009 roku.Scenariusz jest adaptacją chilijskiej opowieści "Hijos del Monte". W 2011 roku powstała inna wersją tej historii, któ była emitowana na antenie iTVN telenowela "Dziedzictwo Del Monte". W wersji Telemundo główne role zagrali Marlene Favela ("Biały welon") oraz Mario Cimarro ("Gorzka zemsta").


Na niecały miesiąc przed długo oczekiwaną premierą, w zeszłym tygodniu ukazała się pierwsza zpowiedź telenoweli, w której obsadzie znaleźli się również Daniel Elbittar ("Twoja na zawsze"), Emmmanuel Palomares ("Kobiety w czerni"), Mauricio Henao ("Burza") i Juan Pablo Gil ("El vuelo de la Victoria") jako bracia Monte.


Michelle Renaud i amanci "Dziedzictwa" / fot. Televisa

"Władza i tragedia, spadające maski, zdrada i ciężka próba dobra, miłości" - zapowiada lektor w pierwszym zwiastunie telenoweli.


Akcja melodramatu rozgrywa się na farmie awokado o nazwie Santa Catalina, gdzie mieszka Don Severiano del Monte (Leonardo Daniel) i jego pięcioro adoptowanych synów. Życie tej zamożnej rodziny zmienia się z dnia na dzień, gdy umiera patriarcha i w dniu odczytywania testamentu pojawia się Sara (Michelle Renaud), siostra, o której istnieniu nie wiedzieli, niespodziewanie wkracza do ich życia i domaga się tego, co jej się należy.Obsadę telenoweli uzupełniają Elizabeth Álvarez ("Dzikie serce"), Julián Gil ("Zakazane uczucie"), Rafael Inclán ("Ściezki miłości"), Ana Ciocchetti ("Dopóki starczy życia"), Sergio Basáñez ("Kiedy będziesz moja"), Paulina Matos ("Mroczne pożądanie"), Juan Carlos Barreto ("Uzurpatorka"), Roberto Blandón ("Ukryta miłość"), Tiaré Scanda ("Grzeznica"), Verónica Jaspeado ("Za głosem serca"), Amaranta Ruíz ("La Bandida"), Gloria Aura ("Teresa") i Diego de Erice ("Prawdziwe uczucie").


Zwiastun:


1208 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page