top of page

Televisa przygotowuje własną wersję "La Patrony"

Meksykańska Televisa przygotowuje nową wersję hitowej telenoweli, w której w 2013 roku główne role dla wytwórni Telemundo zagrali Aracely Arámbula i Jorge Luis Pila. Kto tym razem podejmie to wyzwanie?

Po sukcesie "Diseñando tu amor", producent Pedro Ortiz de Pinedo jest już w pełni pochłonięty przygotowaniami do swojej nowej telenoweli. "Minas de pasión" (tłum. Kopalnia namiętności) to tytuł tego projektu, donosi specjalizujący się w telenowelach portal Noveleando. Produkcja będzie nową wersją "La Patrony", udanej telenoweli, która była wielkim powrotem Aracely Arámbuli ("W niewoli uczuć") na ekrany w 2013 roku.„Nazywa się "Kopalnia namiętności". Wszystko dzieje się w górniczym miasteczku” – powiedział producent w niedawnym wywiadzie dla Televisa Espectáculos. „To historia pełna romansu, zdrady, zemsty, a przede wszystkim nadziei”.


Dalsza część artykułu pod zdjęciem.

Plakat promocyjny telenoweli "La Patrona", produkcji Telemundo z 2013 roku / fot. Telemundo

Główną postać męską w tej historii grał w swoim czasie Jorge Luis Pila ("W obcej skórze"). Teraz zagra go Osvaldo de León, którego polscy widzowie mogą kojarzyć z roli Luisa Alberto w telenoweli "Światło twoich oczu" (oryg. Sin tu mirada), remaku kultowej "Esmeraldy". Potwierdził to sam aktor w wywiadzie dla Televisa Espectáculos, gdzie zdradził też kilka szczegółów na temat postaci.


Dalsza część artykułu pod zdjęciem.

Osvaldo de León zagra postać, w którą w "La Patronie" wcielał się Jorge Luis Pila / fot. Televisa, Telemundo

Nazwisko aktorki, która będzie towarzyszyć Osvaldo jako bohaterka tej słynnej historii, nie zostało jeszcze ujawnione. Oczekuje się, że zostanie ogłoszone w ciągu kilku najbliższych dni.


Emitowana premierowo w 2013 roku "La patrona" stała się jedną z najczęściej oglądanych telenoweli w historii Telemundo. W melodramacie wystąpiła także nieżyjąca już aktorka Christian Bach, która dała życie postaci Antonii Guerry, wielkigo czarnego charakteru tej historii.

403 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV