top of page

Televisa ujawniła obsadę "Si nos dejan"

Mayrín Villanueva, Eduardo Yáñez i Marcus Ornellas wcielą sie w głównych bohaterów nowej produkcji Carlosa Bardasano (W Studios) dla Televisy.

Televisa przygotowuje nową romantyczną historię "Si nos dejan" (tł. "Jeśli nam pozwolą"), do której właśnie ogłoszono główną obsadę. W miłosny trójkąt w tej telenoweli wcielą się Mayrín Villanueva ("Serce z kamienia", "Rubi"), która zagra główną bohaterkę Alicię Montiel, Eduardo Yáñez ("Miłość jak tequila")wcieli się w jej męża Sergio Carranzę, a Marcus Ornellas ("Włoska narzeczona") ożywi postać Martína Guerry, jej wielkiej miłości. To pierwszy raz, kiedy to trio aktorów spotka się na jednym planie."Si nos dejan" opowie na nowo historię kolumbijskiej "Señory Isabel", na podstawie której oparto również słynne "Spojrzenie kobiety" (1997), telenowelę emitowano w Polsce przez TVP3 i Zone Romanticę, oraz "Victorię", produkcję Telemundo z 2007 roku. W ten sposób opowiadziano historię Marii Ines, porzuconej przez mąża po wielu latach małżeństwa dla młodszej o trzydzieści lat dziewczyny. Maria Ines poświęciła życie wychowaniu dorosłych już dzieci - idącej w ślady ojca Andrei, muzyka Andresa i studiującej jeszcze Moniki. Po odejściu męża pięćdziesięcioletnia kobieta ma poczucie, że jej świat runął w gruzach. Tym bardziej że córki, to właśnie ją obwiniają za rozpad rodziny. Wkrótce Maria Ines poznaje Alejandra Salasa - o 16 młodszego pisarza i dziennikarza, który obdarza ją szacunkiem i prawdziwą miłością. Wiadomość o ich związku wywołuje obyczajowy skandal...Nowa wersja napisana została przez Leonardo Padróna ("Rubí" i "Miłość po grób") na podstawie oryginału autorstwa Bernarda Romero. Za reżyserię odpowiedzialni będą Luis Manzo ("Pieska miłość") i Carlos Cock ("Rubí", "Miłość po grób" i "El Dragon"). Pieczę producencką nad całością pełni Carlos Bardasano.


Teraz, gdy obsada została potwierdzona, Televisa ogłosiła, że nagrania rozpoczną się 15 lutego. Premiera najprawdopodobnie w gwiazdorskim paśmie kanału Las Estrellas (Televisa) o godz. 21:30.

769 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

댓글


Najnowsze

Polecamy w TV