top of page

Televisa wznawia nagrywanie telenowel

Bez scen pocałunków, uścisków i jakiegokolwiek fizycznego kontaku, Televisa po dwóch miesiącach wznawia pracę na planach swoich telenowel.

Meksykańska Televisa po ponad dwóch miesiącach paraliżu, wznawia w tym tygodniu pracę na planach swoich telenowel. W poniedziałek ponownie ruszyły zdjęcia do telenoweli "Te doy la vida" z José Ronem ("Rubi") i Evą Cedeño ("Przklęta") w rolach głównych. Ekipa nagra kilkanaście ostatnich, brakujących odcinków. Scenarzyści zmuszeni byli wprowadzić kilka zmian w scenariuszu, które pozwolą na uniknięcie scen wymagających bliskiego kontaktu, jak pocałunki czy uściski.


Eva Cedeño i José Ron w jednej ze scen w telenoweli "Te doy la vida" / fot. Televisa

Kolejną produkcją, która powróci na plan zdjęciowy w najbliższych dniach, jest "Imperio de mentiras", kierowana przez producentkę Giselle González. Ekipa produkcyjna

i aktorzy z Angelique Boyer ("Trzy razy Ana") i Andresem Palaciosem ("Zakazana namiętność") na czele, musieli przerwać zdjęcia do telenoweli niedługo po ich rozpoczęciu w marcu bierzącego roku. Według doniesień dziennikarza Juana José Origela, w fabułę zostanie wpleciony wątek koronawirusa (Covid-19), aby uzasadnić brak miłosnych scen między bohaterami.


Premiera "Imperio de mentiras" odbędzie się w Meksyku 20 lipca, zaraz po zakończeniu emisji "Rubi". Emisję ostatniego odcinka "Te doy la vida" zaplanowano na 12 lipca. Nie wiadomo jednak, czy do tego czasu ekipa "Vencer el desamor" zdąży nakręcić wystarczajacą ilość odcinków.

753 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV