top of page

Televisa zapowiada "Te doy la vida"

Gwiazdor telenowel "Włoska narzeczona" i "Po prostu miłość" gra główną rolę w najnowszej produkcji Televisy, której premiera na meksykańskich ekranach już za klika tygodni.

Po wielkim sukcesie "Ringo" i nowej wersji "Rubí", aktor José Ron kontynuuje karierę czołowego amanta telenowel Televisy nagrywając już od ubiegłego roku zdjęcia do telenoweli "Te doy la vida". Premierę produkcji na antenie Las Estrellas przewidziano na 23 marca w paśmie o godz. 18:30.


Telenowela, której główną kobiecą gwiazdą będzie Eva Cedeño ("Przeklęta"), opowiada poruszającą historię mechanika granego przez Rona, który z dnia na dzień dowiaduje się, że ma syna chorego na białaczkę. "Jest to historia poruszająca bardzo delikatny i realny problem, czyli białaczkę. Stąpamy po bardzo deliktanej materii dotykającej czułych strun. Jest to historia, która sprawi, że będziecie chłonać wszystko, co pojawi się na ekranie" - wyznał 38-letni aktor w wywiadzie dla magazynu "People en Español".


Bohater grany przez Rona po latach odkrywa, że ma syna / fot. Televisa

Pierwsze spoty promocyjne telenoweli, w której wystapią również Erika Buenfil ("Prawdziwe uczucie"), Jorge Salinas ("Zakazane uczucie") i Omar Fierro ("Hijas de la luna"), można już od kilku dni oglądać na antenie Las Estrellas w Meksyku.


"Te doy la vida" jest adaptacją hitowej chilijskiej telenoweli, która pod takim samym tytułem była w 2016 roku emitowana na antenie telewizji Mega.


José Ron i Jorge Salinas tym razem zawalczą o serce bohaterki granej przez Evę Cedeño / fot. Televisa

Produkcja jest również okazją do ponownego spotkania na planie Jose Rona i Jorge Salinasa, którzy już raz zagrali rywali w emitowanej tekże w Polsce telenoweli "Zakazane uczucie". Walczyli wtedy o serce pięknej Any Brendy Contreras. Teraz znów staną w miłosne szranki. "Łączy nas przyjaźń i powrót do wspólnej pracy jest czymś niesamowitym i niezwykle ekscytującym. Bardzo się na to cieszę" - wyznał meksykański amant.


Promo:


495 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV