top of page

"Teresa" – Odcinek 10: Plan uwiedzenia

W 10. odcinku telenoweli "Teresa": Teresa postanawia wykorzystać słabość, którą Arturo do niej czuje, aby go w sobie rozkochać i dzięki temu osiągnąć to, czego pragnie. Emisja 28 czerwca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

Teresa jest piękną i inteligentną młodą kobietą, zdesperowaną, by uciec od ubóstwa dzielnicy, w której mieszka. Dziewczyna manipuluje otoczeniem, ucieka się do intryg i kłamstw, chcąc odmienić swój los i awansować społecznie. Mimo iż rodzice dokładali wszelkich starań, by odebrała jak najlepszą edukację, wyrachowana i ambitna kobieta pragnie osiągnąć życiowy sukces, niekoniecznie uczciwą pracą. Planuje ucieczkę od otaczającego ją ubóstwa, wykorzystując swoją urodę jako sposób na uzyskanie dostępu do szerszego świata. Teresa wielokrotnie wykorzystuje dobroć zakochanego w niej Mariano. Pozbawiona oporów moralnych krzywdzi osoby z najbliższego otoczenia, by uzyskać pożądany przez siebie cel. Wkrótce jednak przyjdzie jej ponieść konsekwencje swoich czynów…Odcinek 10:


Paulo godzi się, by Aida została jego dziewczyną. Ruben mówi Esperanzie, że jego żona wpadła w szał, gdy usłyszała w telefonie jej głos i powiedziała, że nigdy się z nim nie rozwiedzie.


Luisa pyta Teresę, czy ma chłopaka. Ta odpowiada, że nie i wątpi czy jest w stanie zakochać się, po tym jak mężczyzna, z którym była, zachował się niedojrzale. Gdy tylko okazało się, że jest biedna, zerwał z nią. Ojciec Aurory dowiaduje się, że Mariano nie ma pieniędzy. Wyrzuca córce, że mu o tym nie powiedziała i pyta czy to był powód, dla którego Aurora straciła zainteresowanie Mariano. Dziewczyna odpowiada, że usunęła się na bok, ponieważ Mariano kocha Teresę.Teresie nie podoba się, że Mariano odbiera ją po pracy, ponieważ Arturo widzi ich razem.


Emisja w piątek 28 czerwca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Teresa" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Teresa" (Teresa), telenowela, Meksyk, 2010; Reżyseria: Mónica Miguel Alejandro Gamboa; Występują: Angelique Boyer, Sebastian Rulli, Aarón Díaz, Ana Brenda Contreras, Cynthia Klitbo, Manuel Landeta, Silvia Mariscal, Margarita Magaña, Felicia Mercado, Fernanda Castillo, Daniel Arenas, Raquel Olmedo, Alejandro Nones, Fabiola Campomanes i inni.

833 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page