top of page

"Teresa" – Odcinek 11: Plan doskonały

W 11. odcinku telenoweli "Teresa": Teresa odbiera telefon od Palomy i wspólnie z Luisą układa plan konfrontacji z nią. Kłamie i zapewnia Palomę, że jest nową żoną Arturo. Emisja 1 lipca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

Teresa jest piękną i inteligentną młodą kobietą, zdesperowaną, by uciec od ubóstwa dzielnicy, w której mieszka. Dziewczyna manipuluje otoczeniem, ucieka się do intryg i kłamstw, chcąc odmienić swój los i awansować społecznie. Mimo iż rodzice dokładali wszelkich starań, by odebrała jak najlepszą edukację, wyrachowana i ambitna kobieta pragnie osiągnąć życiowy sukces, niekoniecznie uczciwą pracą. Planuje ucieczkę od otaczającego ją ubóstwa, wykorzystując swoją urodę jako sposób na uzyskanie dostępu do szerszego świata. Teresa wielokrotnie wykorzystuje dobroć zakochanego w niej Mariano. Pozbawiona oporów moralnych krzywdzi osoby z najbliższego otoczenia, by uzyskać pożądany przez siebie cel. Wkrótce jednak przyjdzie jej ponieść konsekwencje swoich czynów…Odcinek 11:


Teresa wyznaje Mariano, że go kocha i nie może bez niego żyć. Chłopak zapewnia dziewczynę, że będzie walczył, by miała wszystko, na co zasługuje. Profesor de la Barrera zwierza się Teresie, że kochał Palomę, a ta odwróciła się od niego po śmierci rodziców i odwołała ślub.


Teresa kontaktuje się z Palomą i prosi o spotkanie. Gdy dochodzi ono do skutku, dziewczyna oszukuje Palomę, mówi, że jest żoną Arturo i oznajmia, że nie życzy sobie, by Paloma szukała z nim kontaktu. Zapłakana kobieta odpowiada, że chciała jedynie poprosić Arturo o przebaczenie. Teresa prosi Luisę, by powiedziała bratu, że rozmawiała z Palomą, ponieważ nie chciałaby, aby Arturo był później niezadowolony, że miesza się w jego sprawy.Ruben dzwoni do Esperanzy, która informuje go o chorobie Pablito. Mężczyzna obiecuje przesłać pieniądze.


Emisja w poniedziałek 1 lipca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Teresa" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Teresa" (Teresa), telenowela, Meksyk, 2010; Reżyseria: Mónica Miguel Alejandro Gamboa; Występują: Angelique Boyer, Sebastian Rulli, Aarón Díaz, Ana Brenda Contreras, Cynthia Klitbo, Manuel Landeta, Silvia Mariscal, Margarita Magaña, Felicia Mercado, Fernanda Castillo, Daniel Arenas, Raquel Olmedo, Alejandro Nones, Fabiola Campomanes i inni.

785 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page