top of page

"Teresa" – Odcinek 14: Namiętne chwile w Cuernavaca

W 14. odcinku telenoweli "Teresa": Teresa i Mariano spędzają namiętne chwile w Cuernavaca. Wszyscy w dzielnicy czekają na wynik operacji Pablito i pozostają w szpitalu do odwołania. Emisja 4 lipca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

Teresa jest piękną i inteligentną młodą kobietą, zdesperowaną, by uciec od ubóstwa dzielnicy, w której mieszka. Dziewczyna manipuluje otoczeniem, ucieka się do intryg i kłamstw, chcąc odmienić swój los i awansować społecznie. Mimo iż rodzice dokładali wszelkich starań, by odebrała jak najlepszą edukację, wyrachowana i ambitna kobieta pragnie osiągnąć życiowy sukces, niekoniecznie uczciwą pracą. Planuje ucieczkę od otaczającego ją ubóstwa, wykorzystując swoją urodę jako sposób na uzyskanie dostępu do szerszego świata. Teresa wielokrotnie wykorzystuje dobroć zakochanego w niej Mariano. Pozbawiona oporów moralnych krzywdzi osoby z najbliższego otoczenia, by uzyskać pożądany przez siebie cel. Wkrótce jednak przyjdzie jej ponieść konsekwencje swoich czynów…Odcinek 14:


Mariano wyznaje Teresie, że dzięki ich wspólnej nocy poczuł, że dziewczyna należy do niego i teraz kocha ją jeszcze bardziej. Armando beszta Teresę za późny powrót do domu, którym zmartwiła rodziców. Teresa prosi matkę o wybaczenie.


Dr Ledesma mówi Esperanzie i jej rodzicom, że operacja Pablito powiodła się, ale trzeba było usunąć nerkę. Zapewnia, że Pablito przeżyje, ale będzie potrzebował specjalnej opieki. Arturo mówi Teresie, że czas już zacząć żyć na nowo i ponownie się zakochać. Teresa przytula go radośnie, a po chwili przeprasza za swój impuls.Paloma chce udać się na konferencję, by spotkać Arturo, ale wybiega, gdy widzi Teresę.


Emisja w czwartek 4 lipca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Teresa" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Teresa" (Teresa), telenowela, Meksyk, 2010; Reżyseria: Mónica Miguel Alejandro Gamboa; Występują: Angelique Boyer, Sebastian Rulli, Aarón Díaz, Ana Brenda Contreras, Cynthia Klitbo, Manuel Landeta, Silvia Mariscal, Margarita Magaña, Felicia Mercado, Fernanda Castillo, Daniel Arenas, Raquel Olmedo, Alejandro Nones, Fabiola Campomanes i inni.

549 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page