top of page

"Teresa" – Odcinek 15: Niespodziewany związek

W 15. odcinku telenoweli "Teresa": Mayra i Rubén wracają z Paryża i są zaskoczeni, ponieważ Aída sformalizowała swój związek z Paulo. Arturo jest załamany, gdy widzi Palomę, a Teresa go pociesza, Refugio widzi ich z daleka. Emisja 5 lipca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

Teresa jest piękną i inteligentną młodą kobietą, zdesperowaną, by uciec od ubóstwa dzielnicy, w której mieszka. Dziewczyna manipuluje otoczeniem, ucieka się do intryg i kłamstw, chcąc odmienić swój los i awansować społecznie. Mimo iż rodzice dokładali wszelkich starań, by odebrała jak najlepszą edukację, wyrachowana i ambitna kobieta pragnie osiągnąć życiowy sukces, niekoniecznie uczciwą pracą. Planuje ucieczkę od otaczającego ją ubóstwa, wykorzystując swoją urodę jako sposób na uzyskanie dostępu do szerszego świata. Teresa wielokrotnie wykorzystuje dobroć zakochanego w niej Mariano. Pozbawiona oporów moralnych krzywdzi osoby z najbliższego otoczenia, by uzyskać pożądany przez siebie cel. Wkrótce jednak przyjdzie jej ponieść konsekwencje swoich czynów…Odcinek 15:


Paloma spotyka w końcu Arturo i mówi mu, że chciała jedynie prosić go o wybaczenie i równocześnie obiecuje nigdy więcej go nie nachodzić. Później zapłakana kobieta zwierza się Florencji, że odżyły jej dawne uczucia do Arturo. On jednak kocha inną. Genoveva stara się przekonać Rubena i Mayrę, że Paulo ma wobec ich córki czyste intencje i poważne zamiary. Ruben ostrzega Paulo, że Aida to jego jedyne dziecko i nie pozwoli mu się nią bawić.


Arturo mówi Luisie, że widział Palomę. Dziwi się, że kobieta życzyła mu i Teresie szczęścia. Luisa mówi, że może Paloma wzięła ich za parę. Pyta, czy byłby w stanie zakochać się w Teresie. Arturo odpowiada, że czuje się zdezorientowany. Wściekły Ruben chce, by Esperanza powiedziała mu, kto pomógł jej załatwić sprawę Pablito i czego chciał w zamian. Grozi, że zabije kobietę, ponieważ ośmieliła się spotykać z kimś innym.Urażona Esperanza tłumaczy jak udało się załatwić leczenie. Przypomina mu też, że nie są parą, Ruben ma żonę. Mężczyzna robi jej awanturę w szpitalu i grozi dr Ledesmie, który stara się interweniować.


Emisja w piątek 5 lipca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Teresa" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Teresa" (Teresa), telenowela, Meksyk, 2010; Reżyseria: Mónica Miguel Alejandro Gamboa; Występują: Angelique Boyer, Sebastian Rulli, Aarón Díaz, Ana Brenda Contreras, Cynthia Klitbo, Manuel Landeta, Silvia Mariscal, Margarita Magaña, Felicia Mercado, Fernanda Castillo, Daniel Arenas, Raquel Olmedo, Alejandro Nones, Fabiola Campomanes i inni.

788 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page