top of page

"Teresa" – Odcinek 16: Przezorność Refugio

W 16. odcinku telenoweli "Teresa": Zaniepokojona Refugio przychodzi do Arturo, ponieważ widziała jak czule trzymali się z Teresą za ręce. Teresa ma pretensje do matki, że odwiedziła Arturo. Emisja 8 lipca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

Teresa jest piękną i inteligentną młodą kobietą, zdesperowaną, by uciec od ubóstwa dzielnicy, w której mieszka. Dziewczyna manipuluje otoczeniem, ucieka się do intryg i kłamstw, chcąc odmienić swój los i awansować społecznie. Mimo iż rodzice dokładali wszelkich starań, by odebrała jak najlepszą edukację, wyrachowana i ambitna kobieta pragnie osiągnąć życiowy sukces, niekoniecznie uczciwą pracą. Planuje ucieczkę od otaczającego ją ubóstwa, wykorzystując swoją urodę jako sposób na uzyskanie dostępu do szerszego świata. Teresa wielokrotnie wykorzystuje dobroć zakochanego w niej Mariano. Pozbawiona oporów moralnych krzywdzi osoby z najbliższego otoczenia, by uzyskać pożądany przez siebie cel. Wkrótce jednak przyjdzie jej ponieść konsekwencje swoich czynów…Odcinek 16:


Zaniepokojona Refugio przychodzi do Arturo, ponieważ widziała jak czule trzymali się z Teresą za ręce. Arturo zapewnia kobietę, że nie ma się czym martwić i ponownie obiecuje szanować jej córkę oraz zachowywać dystans. Luisa pyta Teresę, czy podoba jej się Arturo. Teresa sugeruje, że tak, ale niestety mężczyzna jest nadal zainteresowany Palomą.


Dr Ledesma mówi Rubenowi, że wie o jego romansie z Esperanzą. Pani Refugio radzi Juanicie, by dała szansę Cutberto. Miałaby wtedy partnera, z którym mogłaby dzielić życie. Juanita przyznaje jej rację. Jednak Teresa odwodzi ją od tego zamiaru. Teresa jest wściekła na matkę, że poszła do de la Barrera i żąda, by kobieta przestała się wtrącać. Ostrzega też matkę, że nigdy jej nie wybaczy, jeśli z jej winy straci pracę i możliwość studiowania na wymarzonej uczelni.Florencja mówi Arturo, że Paloma żałuje tego, co się stało i bardzo cierpi. Błaga, by porozmawiali, powiedzieli sobie co czują i wyjaśnili wątpliwości.


Emisja w poniedziałek 8 lipca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Teresa" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Teresa" (Teresa), telenowela, Meksyk, 2010; Reżyseria: Mónica Miguel Alejandro Gamboa; Występują: Angelique Boyer, Sebastian Rulli, Aarón Díaz, Ana Brenda Contreras, Cynthia Klitbo, Manuel Landeta, Silvia Mariscal, Margarita Magaña, Felicia Mercado, Fernanda Castillo, Daniel Arenas, Raquel Olmedo, Alejandro Nones, Fabiola Campomanes i inni.

623 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page