top of page

"Teresa" – Odcinek 17: Szczere przeprosiny

W 17. odcinku telenoweli "Teresa": Arturo spotyka sięz Palomą, która prosi go o wybaczenie za wszystkie krzywdy, jakie mu wyrządziła. Doña Refugio przeprasza Teresę za to, że zwątpiła w nią i profesora. Emisja 9 lipca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

Teresa jest piękną i inteligentną młodą kobietą, zdesperowaną, by uciec od ubóstwa dzielnicy, w której mieszka. Dziewczyna manipuluje otoczeniem, ucieka się do intryg i kłamstw, chcąc odmienić swój los i awansować społecznie. Mimo iż rodzice dokładali wszelkich starań, by odebrała jak najlepszą edukację, wyrachowana i ambitna kobieta pragnie osiągnąć życiowy sukces, niekoniecznie uczciwą pracą. Planuje ucieczkę od otaczającego ją ubóstwa, wykorzystując swoją urodę jako sposób na uzyskanie dostępu do szerszego świata. Teresa wielokrotnie wykorzystuje dobroć zakochanego w niej Mariano. Pozbawiona oporów moralnych krzywdzi osoby z najbliższego otoczenia, by uzyskać pożądany przez siebie cel. Wkrótce jednak przyjdzie jej ponieść konsekwencje swoich czynów…Odcinek 17:


Teresa wypłakuje się Luisie, twierdząc że Arturo jest do niej tak zdystansowany z winy jej matki. Paloma i Arturo w końcu się spotykają. Kobieta tłumaczy mu, że nie potrafiła poradzić sobie z presją rodziców, którzy zmusili ją, by zakończyła ich związek, a potem zabrali do Europy, gdzie wyszła za mąż bez miłości i po trzech miesiącach wzięła rozwód. Mówi, że musiała go zobaczyć, by poprosić o wybaczenie i mimo że cierpi, cieszy się że jest z Teresą szczęśliwy i że oczekują dziecka. Arturo jest w szoku.


Teresa przyprowadza do matki Luisę, która mówi, że jej brat nie jest w ogóle zainteresowany Teresą, a tego dnia, gdy widziała ich razem, Arturo był załamany po kłótni z byłą dziewczyną. Luisa zapewnia panią Refugio, że jej córka to dobra kobieta i nie powinna w nią wątpić. Pani Refugio przeprasza Teresę. Dziewczyna jest jednak oschła wobec matki i postanawia wyprowadzić się do swojej chrzestnej.Genoveva prosi Rubena, by nie był wobec córki aż tak surowy i przypomina mu ich dawny romans. Daje mu też do zrozumienia, że wie o obecnej zdradzie Rubena.


Emisja we wtorek 9 lipca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Teresa" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Teresa" (Teresa), telenowela, Meksyk, 2010; Reżyseria: Mónica Miguel Alejandro Gamboa; Występują: Angelique Boyer, Sebastian Rulli, Aarón Díaz, Ana Brenda Contreras, Cynthia Klitbo, Manuel Landeta, Silvia Mariscal, Margarita Magaña, Felicia Mercado, Fernanda Castillo, Daniel Arenas, Raquel Olmedo, Alejandro Nones, Fabiola Campomanes i inni.

395 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page