top of page

"Teresa" – Odcinek 18: Szantaż

W 18. odcinku telenoweli "Teresa": Arturo żąda od Teresy wyjaśnień w związku z kłamstwami, które powiedziała Palomie. Mariano odkrywa prezent, który Rubén przygotował dla Esperanzy. Genoveva szantażuje Rubena. Emisja 10 lipca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

Teresa jest piękną i inteligentną młodą kobietą, zdesperowaną, by uciec od ubóstwa dzielnicy, w której mieszka. Dziewczyna manipuluje otoczeniem, ucieka się do intryg i kłamstw, chcąc odmienić swój los i awansować społecznie. Mimo iż rodzice dokładali wszelkich starań, by odebrała jak najlepszą edukację, wyrachowana i ambitna kobieta pragnie osiągnąć życiowy sukces, niekoniecznie uczciwą pracą. Planuje ucieczkę od otaczającego ją ubóstwa, wykorzystując swoją urodę jako sposób na uzyskanie dostępu do szerszego świata. Teresa wielokrotnie wykorzystuje dobroć zakochanego w niej Mariano. Pozbawiona oporów moralnych krzywdzi osoby z najbliższego otoczenia, by uzyskać pożądany przez siebie cel. Wkrótce jednak przyjdzie jej ponieść konsekwencje swoich czynów…Odcinek 18:


Genoveva mówi Rubenowi, że nadal go kocha. Mariano przeprasza Teresę, ta zaś oddaje mu pierścionek i radzi, by podarował go komuś, komu naprawdę ufa. Arturo domaga się, by Teresa wyjaśniła mu dlaczego okłamała Palomę. Teresa odpowiada, że była to pierwsza rzecz jaka przyszła jej do głowy, ale wie, że był to błąd i będzie musiała odejść.


Ruben przesyła Esperanzie prezent za pośrednictwem Mariano. Ten jest zdziwiony jej widokiem. Kobieta tłumaczy, że opiekuje się pacjentką w jej mieszkaniu i że prezent jest właśnie dla niej. Teresa wypłakuje się Juanicie, ponieważ profesor nie próbował jej zatrzymać. Dziewczyna planuje poprosić o pomoc Luisę. Mariano odwiedza Arturo i prosi, by dał Teresie szansę. Twierdzi, że to niesprawiedliwe by straciła pracę przez nieporozumienie. Zapewnia też, że Teresa nie prosiła go o interwencję.Arturo informuje Teresę, że ich umowa nadal obowiązuje, dzięki Mariano, który się za nią wstawił.


Emisja w środę 10 lipca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Teresa" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Teresa" (Teresa), telenowela, Meksyk, 2010; Reżyseria: Mónica Miguel Alejandro Gamboa; Występują: Angelique Boyer, Sebastian Rulli, Aarón Díaz, Ana Brenda Contreras, Cynthia Klitbo, Manuel Landeta, Silvia Mariscal, Margarita Magaña, Felicia Mercado, Fernanda Castillo, Daniel Arenas, Raquel Olmedo, Alejandro Nones, Fabiola Campomanes i inni.

509 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page