top of page

"Teresa" – Odcinek 2: Obietnica zemsty

W 2. odcinku telenoweli "Teresa": Znajomi upokarzają Teresę, informując wszystkich, że jest córką mechanika i praczki mieszkającą w komunalnej kamienicy. Teresa obiecuje, że Aida i Paulo w przyszłości pożałują tego, co jej zrobili. Emisja 18 czerwca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

Teresa jest piękną i inteligentną młodą kobietą, zdesperowaną, by uciec od ubóstwa dzielnicy, w której mieszka. Dziewczyna manipuluje otoczeniem, ucieka się do intryg i kłamstw, chcąc odmienić swój los i awansować społecznie. Mimo iż rodzice dokładali wszelkich starań, by odebrała jak najlepszą edukację, wyrachowana i ambitna kobieta pragnie osiągnąć życiowy sukces, niekoniecznie uczciwą pracą. Planuje ucieczkę od otaczającego ją ubóstwa, wykorzystując swoją urodę jako sposób na uzyskanie dostępu do szerszego świata. Teresa wielokrotnie wykorzystuje dobroć zakochanego w niej Mariano. Pozbawiona oporów moralnych krzywdzi osoby z najbliższego otoczenia, by uzyskać pożądany przez siebie cel. Wkrótce jednak przyjdzie jej ponieść konsekwencje swoich czynów…Odcinek 2:


Mariano pyta Teresę, czy mężczyzna, z którym ją widział, to jeden z jej bogatych znajomych, bowiem uważa, że zamożni koledzy Teresy nie doceniają tego, co jest im dane. Ruben informuje Esperanzę, że nie mogą razem wychodzić, bo mogliby zostać rozpoznani. Muszą zatem bardziej uważać. Kobieta wyznaje, że jej rodzice nie przeżyliby wiadomości o ich związku, ale marzy o tym, by mogli razem wyjść, bez konieczności ukrywania się.


Wściekły Paulo zwierza się matce z tego, co zrobiła Teresa. Opowiada, że dziewczyna w rzeczywistości jest uboga, mieszka w komunalnej kamienicy, a jej ojciec pracuje jako mechanik. Esperanza opowiada Teresie jak poznali się z Rubenem, który daje jej pieniądze na utrzymanie i obiecuje rozwieźć się z żoną. Teresa radzi jej, by poszukała pracy, ponieważ powinna mieć plan awaryjny, gdyby Ruben złamał daną jej obietnicę. Na imprezie u Yvonne, Teresa widzi, że Paulo i Aida są parą. Jest w szoku. Dziewczyna stara się wywołać u Paulo zazdrość z pomocą Saula.Znajomi upokarzają Teresę, informując wszystkich, że jest córką mechanika i praczki mieszkającą w komunalnej kamienicy. Teresa stwierdza, że to, co zrobiła Aida i Paulo zraniło ją, ale w przyszłości pożałują, że ją skrzywdzili. Teresa jest cierpliwa i potrafi czekać.


Emisja we wtorek 18 czerwca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Teresa" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Teresa" (Teresa), telenowela, Meksyk, 2010; Reżyseria: Mónica Miguel Alejandro Gamboa; Występują: Angelique Boyer, Sebastian Rulli, Aarón Díaz, Ana Brenda Contreras, Cynthia Klitbo, Manuel Landeta, Silvia Mariscal, Margarita Magaña, Felicia Mercado, Fernanda Castillo, Daniel Arenas, Raquel Olmedo, Alejandro Nones, Fabiola Campomanes i inni.
721 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page