top of page

"Teresa" – Odcinek 20: W roli ofiary

W 20. odcinku telenoweli "Teresa": Teresa wmawia Arturo, że Aida ją zaatakowała. Mariano jest wściekły, gdy odkrywa, że ​​Teresa ma nowy komputer. Zazdrosny o profesora de la Barrerę żąda wyjaśnień. Emisja 12 lipca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

Teresa jest piękną i inteligentną młodą kobietą, zdesperowaną, by uciec od ubóstwa dzielnicy, w której mieszka. Dziewczyna manipuluje otoczeniem, ucieka się do intryg i kłamstw, chcąc odmienić swój los i awansować społecznie. Mimo iż rodzice dokładali wszelkich starań, by odebrała jak najlepszą edukację, wyrachowana i ambitna kobieta pragnie osiągnąć życiowy sukces, niekoniecznie uczciwą pracą. Planuje ucieczkę od otaczającego ją ubóstwa, wykorzystując swoją urodę jako sposób na uzyskanie dostępu do szerszego świata. Teresa wielokrotnie wykorzystuje dobroć zakochanego w niej Mariano. Pozbawiona oporów moralnych krzywdzi osoby z najbliższego otoczenia, by uzyskać pożądany przez siebie cel. Wkrótce jednak przyjdzie jej ponieść konsekwencje swoich czynów…Odcinek 20:


Teresa mówi znajomym z uczelni, że będzie najlepsza na roku i ostrzega Aidę, że żadne pieniądze nie sprawią, że jej dorówna. Aida wścieka się na Paulo, że nie bronił jej przed Teresą, ten zaś odpowiada, że nie chce wtrącać się w kłótnie pomiędzy dziewczynami.


Aida złości się coraz bardziej, gdy widzi jak dobrą studentką jest Teresa. Paulo martwi się, że dziewczyna może chcieć utrudnić Teresie naukę. Ruben po raz kolejny stara się przekonać Esperanzę, by do niego wróciła. Gdy Aida widzi Teresę w swoim domu, jest wściekła i mówi ojcu, że nie życzy sobie jej wizyt. Teresa tłumaczy, że pracuje dla Arturo, który wysłał ją po dokumenty.Aida stara się oczernić Teresę w oczach profesora de la Barrera.


Emisja w piątek 12 lipca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Teresa" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Teresa" (Teresa), telenowela, Meksyk, 2010; Reżyseria: Mónica Miguel Alejandro Gamboa; Występują: Angelique Boyer, Sebastian Rulli, Aarón Díaz, Ana Brenda Contreras, Cynthia Klitbo, Manuel Landeta, Silvia Mariscal, Margarita Magaña, Felicia Mercado, Fernanda Castillo, Daniel Arenas, Raquel Olmedo, Alejandro Nones, Fabiola Campomanes i inni.

418 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Yorumlar


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page