top of page

"Teresa" – Odcinek 4: Zazdrość

W 4. odcinku telenoweli "Teresa": Zazdrosna Teresa próbuje oczernić Mariano przed Aurorą. Ruben nie chce, by Esperanza znalazła sobie pracę. Teresa prosi Arturo o wytłumaczenie jej rodzicom, że chcąc opłacić jej studia kierują nim dobre intencje. Emisja 20 czerwca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

Teresa jest piękną i inteligentną młodą kobietą, zdesperowaną, by uciec od ubóstwa dzielnicy, w której mieszka. Dziewczyna manipuluje otoczeniem, ucieka się do intryg i kłamstw, chcąc odmienić swój los i awansować społecznie. Mimo iż rodzice dokładali wszelkich starań, by odebrała jak najlepszą edukację, wyrachowana i ambitna kobieta pragnie osiągnąć życiowy sukces, niekoniecznie uczciwą pracą. Planuje ucieczkę od otaczającego ją ubóstwa, wykorzystując swoją urodę jako sposób na uzyskanie dostępu do szerszego świata. Teresa wielokrotnie wykorzystuje dobroć zakochanego w niej Mariano. Pozbawiona oporów moralnych krzywdzi osoby z najbliższego otoczenia, by uzyskać pożądany przez siebie cel. Wkrótce jednak przyjdzie jej ponieść konsekwencje swoich czynów…Odcinek 4:


Gdy Teresa widzi zainteresowanie Aurory Marianem, robi wszystko, by przedstawić go w złym świetle. Mimo to Aurora jest nim zauroczona. Mariano żąda, by Teresa wyjaśniła mu, dlaczego próbowała umniejszać go w oczach swej przyjaciółki.


Esperanza oświadcza Rubenowi, że chce znaleźć pracę, ponieważ jej brat potrzebuje leczenia. Ruben nie zgadza się, ponieważ woli, by poświęcała czas tylko jemu. Daje kobiecie pieniądze na dobrego pediatrę. Matka Teresy jest niezadowolona, że ta będzie studiować na tak drogiej uczelni. Martwi się także badaniami, które Rosita musi zrobić, by dowiedzieć się, czy może brać udział z zawodach. Teresa prosi Artura, by porozmawiał z jej rodzicami i przekonał ich, że chce jej dobra. Ojciec godzi się na propozycję.Mariano czyni Teresie wyrzuty, że zerwała z nim i zaczęła spotykać się z bogatymi chłopakami ze szkoły. Ta odpowiada mu, że mogliby nadal być razem, gdyby nie porzucił nauki.


Emisja w czwartek 20 czerwca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Teresa" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Teresa" (Teresa), telenowela, Meksyk, 2010; Reżyseria: Mónica Miguel Alejandro Gamboa; Występują: Angelique Boyer, Sebastian Rulli, Aarón Díaz, Ana Brenda Contreras, Cynthia Klitbo, Manuel Landeta, Silvia Mariscal, Margarita Magaña, Felicia Mercado, Fernanda Castillo, Daniel Arenas, Raquel Olmedo, Alejandro Nones, Fabiola Campomanes i inni.

558 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page