top of page

"Teresa" – Odcinek 5: Niebezpieczna zemsta

W 5. odcinku telenoweli "Teresa": Teresa wyjawia Mariano, że nadal go kocha. Pierwszego dnia studiów Teresa informuje Paula i Aídę, że będzie także studiować prawo. Poprzysięga im zemstę za doznane upokorzenia. Emisja 21 czerwca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

Teresa jest piękną i inteligentną młodą kobietą, zdesperowaną, by uciec od ubóstwa dzielnicy, w której mieszka. Dziewczyna manipuluje otoczeniem, ucieka się do intryg i kłamstw, chcąc odmienić swój los i awansować społecznie. Mimo iż rodzice dokładali wszelkich starań, by odebrała jak najlepszą edukację, wyrachowana i ambitna kobieta pragnie osiągnąć życiowy sukces, niekoniecznie uczciwą pracą. Planuje ucieczkę od otaczającego ją ubóstwa, wykorzystując swoją urodę jako sposób na uzyskanie dostępu do szerszego świata. Teresa wielokrotnie wykorzystuje dobroć zakochanego w niej Mariano. Pozbawiona oporów moralnych krzywdzi osoby z najbliższego otoczenia, by uzyskać pożądany przez siebie cel. Wkrótce jednak przyjdzie jej ponieść konsekwencje swoich czynów…Odcinek 5:


Teresa mówi Mariano, że nigdy nie przestała go kochać i była zazdrosna o Aurorę. Jednak gdy Aurora pyta ją czy zależy jej na chłopaku, ta odpowiada, że ani trochę. Aurora postanawia więc zdobyć Mariano. Aida i Paulo wpadają na Teresę na uczelni i dokuczają jej. Dziewczyna obiecuje, że się na nich zemści.


Mariano oznajmia Teresie, że ponownie zapisał się na uniwersytet. Oświadcza też, że podziwia ją za to, że chce poprawić swoją sytuację, ale nie podoba mu się pogarda, z jaką traktuje ludzi mieszkających w okolicy. Chłopak uważa, że powinni poświęcać się dla innych tak samo, jak robili to dla nich rodzice. Luisa mówi Arturowi, że spotkała na uczelni Teresę i chciała się z nią zaprzyjaźnić, ale ponieważ ta nie wiedziała, że Luisa jest siostrą Artura, niesympatycznie ją potraktowała. Mówi, że, ma co do Teresy złe przeczucia.Teresa spotyka na prezentacji książki Artura Rubena (ojca Aidy).


Emisja w piątek 21 czerwca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Teresa" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Teresa" (Teresa), telenowela, Meksyk, 2010; Reżyseria: Mónica Miguel Alejandro Gamboa; Występują: Angelique Boyer, Sebastian Rulli, Aarón Díaz, Ana Brenda Contreras, Cynthia Klitbo, Manuel Landeta, Silvia Mariscal, Margarita Magaña, Felicia Mercado, Fernanda Castillo, Daniel Arenas, Raquel Olmedo, Alejandro Nones, Fabiola Campomanes i inni.

663 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page