top of page

"Teresa" – Odcinek 6: Śmierć Rosity

W 6. odcinku telenoweli "Teresa": Ruben pyta Arturo, czy romansuje z Teresą. Profesor zaprzecza. Siostra Teresy, Rosita, dostaje zawału serca w trakcie zawodów gimnastycznych. Emisja 24 czerwca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

Teresa jest piękną i inteligentną młodą kobietą, zdesperowaną, by uciec od ubóstwa dzielnicy, w której mieszka. Dziewczyna manipuluje otoczeniem, ucieka się do intryg i kłamstw, chcąc odmienić swój los i awansować społecznie. Mimo iż rodzice dokładali wszelkich starań, by odebrała jak najlepszą edukację, wyrachowana i ambitna kobieta pragnie osiągnąć życiowy sukces, niekoniecznie uczciwą pracą. Planuje ucieczkę od otaczającego ją ubóstwa, wykorzystując swoją urodę jako sposób na uzyskanie dostępu do szerszego świata. Teresa wielokrotnie wykorzystuje dobroć zakochanego w niej Mariano. Pozbawiona oporów moralnych krzywdzi osoby z najbliższego otoczenia, by uzyskać pożądany przez siebie cel. Wkrótce jednak przyjdzie jej ponieść konsekwencje swoich czynów…Odcinek 6:


Ruben mówi Arturro, że Teresa to niezwykle piękna kobieta i pyta, czy coś ich łączy. Arturo złości się i odpowiada, że Teresa jest tylko jego uczennicą. Dr Ledesma mówi Mariano, że Pablito może mieć groźnego guza nerki i prosi, by pomógł Esperanzie, która potrzebuje wsparcia.


Pani Refugio zwierza się Mariano, że martwi się ilością czasu, jaką Teresa spędza wśród bogatych ludzi. Prosi, by z nią porozmawiał. Rosita bierze udział w zawodach gimnastycznych. Nagle mdleje. Gdy Teresa dowiaduje się, że jej siostra miała zawał jest wściekła, bo nie mają pieniędzy, które będą w tej sytuacji potrzebne. W międzyczasie, Luisa rozmawia z Arutrro, mówi mu, że myślała, że zależy mu na Teresie. Ten twierdzi, że ich związek byłby nieetyczny, poza tym dziewczyna jest od niego dużo młodsza.Zapłakany Don Armando przynosi Rosicie medal, który wygrała. Rosita umiera.


Emisja w poniedziałek 24 czerwca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Teresa" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Teresa" (Teresa), telenowela, Meksyk, 2010; Reżyseria: Mónica Miguel Alejandro Gamboa; Występują: Angelique Boyer, Sebastian Rulli, Aarón Díaz, Ana Brenda Contreras, Cynthia Klitbo, Manuel Landeta, Silvia Mariscal, Margarita Magaña, Felicia Mercado, Fernanda Castillo, Daniel Arenas, Raquel Olmedo, Alejandro Nones, Fabiola Campomanes i inni.

1548 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page