top of page

"Teresa" – Odcinek 8: Żyć dalej

W 8. odcinku telenoweli "Teresa": Teresa wyjawia Aurorze, że jest bardzo zakochana w Mariano. Aurora postanawia wybrać się w podróż, aby zapomnieć o Mariano. Pomimo śmierci siostry Teresa postanawia iść do pracy. Udaje jej się zaprzyjaźnić z siostrą profesora De la Barrery. Emisja 26 czerwca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

Teresa jest piękną i inteligentną młodą kobietą, zdesperowaną, by uciec od ubóstwa dzielnicy, w której mieszka. Dziewczyna manipuluje otoczeniem, ucieka się do intryg i kłamstw, chcąc odmienić swój los i awansować społecznie. Mimo iż rodzice dokładali wszelkich starań, by odebrała jak najlepszą edukację, wyrachowana i ambitna kobieta pragnie osiągnąć życiowy sukces, niekoniecznie uczciwą pracą. Planuje ucieczkę od otaczającego ją ubóstwa, wykorzystując swoją urodę jako sposób na uzyskanie dostępu do szerszego świata. Teresa wielokrotnie wykorzystuje dobroć zakochanego w niej Mariano. Pozbawiona oporów moralnych krzywdzi osoby z najbliższego otoczenia, by uzyskać pożądany przez siebie cel. Wkrótce jednak przyjdzie jej ponieść konsekwencje swoich czynów…Odcinek 8:


Teresa, wiedząc, że Aurora jest zauroczona Mariano, mówi dziewczynie, że może usunąć się na bok, ze względu na ich przyjaźń. Aurora zapewnia jednak Teresę, że ta nie musi się nią przejmować, ponieważ Mariano kocha tylko Teresę i nic tego nie zmieni.


Luisa jest zaskoczona, gdy spotyka Teresę w pracy. Wraz z Arturo spodziewali się, że dziewczyna po śmierci siostry, weźmie kilka dni wolnego. Teresa mówi, że musi pracować, by przetrwać. Luisa przeprasza, że źle ją oceniła. Teresie udaje się zdobyć przyjaźń i zaufanie kobiety. Aurora prosi ojca, by zabrał ją w podróż, ponieważ nie może być blisko Mariano. Gdy Aida widzi jak Mariano i Teresa się całują, wyśmiewa Teresę, nazywając ją dziewczyną taksówkarza.Pablito mdleje, a dr Ledesma mówi Esperanzie, że jej brat choruje na raka nerki.


Emisja w środę 26 czerwca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Teresa" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Teresa" (Teresa), telenowela, Meksyk, 2010; Reżyseria: Mónica Miguel Alejandro Gamboa; Występują: Angelique Boyer, Sebastian Rulli, Aarón Díaz, Ana Brenda Contreras, Cynthia Klitbo, Manuel Landeta, Silvia Mariscal, Margarita Magaña, Felicia Mercado, Fernanda Castillo, Daniel Arenas, Raquel Olmedo, Alejandro Nones, Fabiola Campomanes i inni.

968 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page