top of page

"Teresa" – Odcinek 9: Początek przyjaźni

W 9. odcinku telenoweli "Teresa": Teresa namawia Luisę, aby jej zaufała i opowiedziała o śmierci rodziców i wszystkich cierpieniach, jakie przeżyli z bratem. Sąsiedzi martwią się chorobą Pablita. Emisja 27 czerwca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

Teresa jest piękną i inteligentną młodą kobietą, zdesperowaną, by uciec od ubóstwa dzielnicy, w której mieszka. Dziewczyna manipuluje otoczeniem, ucieka się do intryg i kłamstw, chcąc odmienić swój los i awansować społecznie. Mimo iż rodzice dokładali wszelkich starań, by odebrała jak najlepszą edukację, wyrachowana i ambitna kobieta pragnie osiągnąć życiowy sukces, niekoniecznie uczciwą pracą. Planuje ucieczkę od otaczającego ją ubóstwa, wykorzystując swoją urodę jako sposób na uzyskanie dostępu do szerszego świata. Teresa wielokrotnie wykorzystuje dobroć zakochanego w niej Mariano. Pozbawiona oporów moralnych krzywdzi osoby z najbliższego otoczenia, by uzyskać pożądany przez siebie cel. Wkrótce jednak przyjdzie jej ponieść konsekwencje swoich czynów…Odcinek 9:


Doktor Ledesma informuje Esperanzę, że Pabito powinien przejść operację, a jeśli to nie powstrzyma raka, będzie potrzebował chemioterapii i specjalnych leków, które są bardzo drogie. Aurora pyta ojca, czy jest szansa, by Pablito dostał się do szpitala onkologicznego, ponieważ jego rodziców nie stać na leczenie.


Luisa opowiada Teresie, że Arturo miał narzeczoną, ale kobieta zostawiła go, kiedy zamordowano ich rodziców. Paulo wraz z dwoma kolegami przychodzi do domu Teresy, żeby pobić Mariano. Dziewczyna ostrzega ich, że adwokat de la Barrera pomoże jej, jeśli skrzywdzą chłopaka. Mayra przebywa w Paryżu i gdy odbiera telefon męża, jest w szoku, słysząc wiadomość głosową od Esperanzy. Ruben broni się, mówiąc, że wiadomość nie jest do niego i jakaś kobieta prawdopodobnie pomyliła numer.


Aurora jest rozczulona, gdy dowiaduje się, że Mariano zastawił wszystko co miał, by zapłacić za pogrzeb Rosity.


Emisja w czwartek 27 czerwca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Teresa" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Teresa" (Teresa), telenowela, Meksyk, 2010; Reżyseria: Mónica Miguel Alejandro Gamboa; Występują: Angelique Boyer, Sebastian Rulli, Aarón Díaz, Ana Brenda Contreras, Cynthia Klitbo, Manuel Landeta, Silvia Mariscal, Margarita Magaña, Felicia Mercado, Fernanda Castillo, Daniel Arenas, Raquel Olmedo, Alejandro Nones, Fabiola Campomanes i inni.

573 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page