top of page

Thalía świętuje 25 lat "Marii z przedmieścia"

Z okazji upływających dwudziestu pięciu lat od premiery hitowej "Marii z przedmieścia", Thalía wyraziła swoją wdzięczność telenoweli, która przyniosła jej międzynarodową sławę.

W ostatni piątek (14 sierpień) minęło dwadzieścia pięć lat od premiery "Marii z przedmieścia". Jej największa gwiazda, Thalía, nie pozwoliła na to, aby ta rocznica przemknęła niezauważona. Za pośrednictwem mediów społecznościowych oddała prawdziwy hołd produkcji, która przyniosła jej światową karierę."Dwadzieścia pięć lat i nadal jest ze mną moja Maria, dokądkolwiek się udam. Jak bardzo kocham panią Marię, Marię naszego serca! Mam szczęście, że mijają pokolenia, ale zawsze wracają, by przeżyć tę spektakularną powieść! Jestem fanką i to bardzo zaszczyconą. Jaki jest twój ulubiony odcinek?" - napisała 49-letnia aktorka i piosenkarka.


Historia zbieraczki odpadów podbiła serca widzów w ponad 150 krajach na całym świecie. W Meksyku, oprócz premierowej emisji od 14 sierpnia 1995 do 3 maja 1996, telenowela była pokazywana również w latach 2005, 2008 i 2012. W samej tylko Brazylii doczekała się aż ośmiu! emisji.


W Polsce zadebiutowała w czerwcu 1998 roku za pośrednictwem TVP3. Po wielu latach, w 2018 roku, znów mogliśmy cieszyć się jej emisją za sprawą powtórki zaserwowanej przez TV4.Hitowa "Maria z przedmieścia" została zainspirowana równie popularną telenowelą "Los ricos también lloran (1979) z Veronicą Castro w roli głównej. Ona również była remakiem innej wenezuelskiej powieści "Raquel" z 1973 roku.

267 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page