top of page

"Triumf miłości" z Maite Perroni i Williamem Levym od 28 sierpnia w Red Carpet

Maria i Maximiliano muszą walczyć z przeszłością, która do nich nie należy i teraźniejszością, która im zagraża, aby w pełni mogli cieszyć się swoją miłością. Kultowa telenowela "Triumf miłości" po niemal trzynastu latach powraca na polskie ekrany za sprawą telewizji Red Carpet.

Niemal dwanaście lat temu TV4 po raz pierwszy wyemitowała "Triumf miłości" (oryg. Triunfo del amor), słynną telenowelę z Williamem Levym i Maite Perroni, wyprodukowaną przez Salvadora Mejíę. Już wtedy cieszyła się powodzeniem wśród publiczności, teraz z nadzieją na równie dobre wyniki telewizja Red Carpet i serwis Red GO przypomną tę uwielbianą przez widzów historię pióra samej Delii Fiallo, nazywanej matką telenowel."Triumf miłości" jest drugą adaptacją zrealizowaną w Meksyku wenezuelskiej telenoweli "Cristal" z 1985 roku, z udziałem Carlosa Maty i Jeanette Rodríguez, w polsce była również emitowana pierwsza, meksykańska wersja, czyli słynna "Cristina" z Adelą Noriegą w roli tytułowej. Opowiada historię Victorii Gutiérrez de Sandoval (Victoria Ruffo), właścicielki ważnej firmy modowej, która jest żoną Osvaldo Sandovala (Osvaldo Ríos), słynnego aktora, z którym ma dwójkę dzieci: Maximiliano (William Levy), ur. z pierwszego małżeństwa Osvalda oraz Fernandę (Livia Brito), ich wspólną córkę.Producenci "Triumfu miłości" powtórzyli duet Maite Perroni i Williama Levy'ego po wielkim sukcesie "Nie igraj z aniołem" / fot. Televisa

Pomimo tego, że ma wszystko, Victoria zachowuje się jak zgorzkniała i urażona osoba, ponieważ będąc bardzo młodą dziewczyną, była świadkiem porwania swojej pierwszej córki, Marii, owocu nocy spędzonej z jej wielką miłością (Juan Pablo). Victoria o tym nie wie, ale to Bernarda (Daniela Romo), matka Juana Pablo, odebrała jej córkę i oddała ją do sióstr zakonnych.


Obecnie Maria jest piękną i szlachetną młodą kobietą, która wychowała się w sierocińcu, nie wiedząc, kim są jej rodzice. Przypadkowo zaczyna pracować jako modelka w firmie Victorii, która traktuje ją z arogancją i pogardą. Max i María zakochują się, ale Victoria nie patrzy przychylnie na ten związek, więc we współpracy z Jimeną de Alba (w tej roli nasza rodaczka Dominika Paleta), byłą dziewczyną Maxa, opracowują cały plan ich rozdzielenia.


Zdjęcia do "Triumfu miłości" powstawały w 2010 roku, a autorką historii jest wielka Delia Fiallo, odpowiedzialna również za sukcesy "Cristal" i "Cristiny", pierwowzorów "Triumfu miłości". Telenowela zdobyła wiele nagród, takich jak Tv y Novelas 2012 dla najlepszej aktorki antagonistycznej (Daniela Romo), pierwszego aktora (César Évora ) który gra postać Heriberto Ríosa) i najlepszej aktorki młodzieżowej (Livia Brito). William Levy zdobył nagrody Youth Awards 2011, nagrody People en Español dla Pary roku 2011 wspólnie z Maite Perroni oraz nagrody Califa de Oro 2011 za najlepszą rolę.


Czy prawda zostanie odkryta, a miłość zatriumfuje? Przekonamy się już niebawem za sprawą Red Carpet i Red GO. Regularna emisja na antenie telewizji Red Carpet od 28 sierpnia o godz. 19:00.3357 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV