top of page

Trudne chwile Leticii Calderón

Ostatni piątek 13-tego okazał się naprawdę pechowy dla odtwórczyni roli pamiętnej Esmeraldy. Aktorka przeżyła jeden z najtrudniejszych momentów w swoim życiu, po tym jak dwoje jej dzieci zostało hospitalizowanych.

Leticia Calderón ("Esmeralda") w wypowiedzi dla "De primera mano", wyznała, że w zeszły piątek zadzwoniono do niej ze szkoły jej starszego syna Luciano, aby poinformować, że chłopczyk upadł. Dodała, że władze szkoły nie mogły podać jej zbyt wiele szczegółów wypadku, ponieważ go nie widziały. "Jego kostka była bardzo spuchnięta, powiedziałam, że to nie jest normalne, on także dużo płakał, a zwykle nie płacze, jest dzieckiem bardzo odpornym na ból. Zabrałam go na pogotowie, a potem operację...! Włożyli mu trzy śruby w kostkę. Jak zrozumiałam, to było pęknięcie w kości strzałkowej" - relacjonowała gwiazda.


W przypadku Carlo, drugiego syna aktorki, chodziło o zapalenie oskrzeli, które wynikło ze względu na zbyt duże zmiany temperatury. Na szczęście oboje czują sie już dobrze.

To nie pierwszy raz, kiedy Leticia drży o zdrowie swoich dzieci. Na początku stycznia tego roku Luciano doznał niewielkiego urazu pod prawym okiem podczas jednej z zabaw. Na szczęście obeszło się wtedy bez interwencji lekarza. Calderón sama opatrzyła ranę. Młodszy syn aktorki, Carlo także miał już wcześniej problemy ze zdrowiem. W sierpniu 2017 roku musiała zabrać go do szpitala. Gwiazda "Esmeraldy" zapewniała na Twitterze, że nie jest to nic poważnego - "Co przechodzi matka! Na szczęście wszystko dobrze, dzięki Bogu". W 2016 roku Luciano trafił do szpitala z powodu nawracających omdleń. Został poddany serii badań, które wykryły u niego dysautonomię. To choroba, która atakuje centralny układ nerwowy wpływając na ciśnienie krwi, trawienie i temperaturę ciała.


Carlo i Luciano są owocem kilkuletniego małżeństwa Lety z adwokatem Junem Collado. W 2007 roku porzucił on żonę dla młodszej aktorki Yadhiry Carrillo ("Grzesznica"). Pikanterii sprawie dodaje fakt, że była ona wtedy bliską przyjaciółką Leticii.

55 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page