top of page

Udane urodziny Gabriela Soto

Swoje 41. urodziny meksykański amant świętował w wyjątkowym gronie. Aktorowi towarzyszyły ukochane córki, Elissa Marie i Alexa Miranda. Przypomnijmy, że nie tak dawno rozpadł się jego długoletni związek z Geraldine Bazán ("Kraina namiętności").


W tym szczególnym dniu nie mogło zabraknąć radości i uśmiechu. Dumny tata pochwalił się na Instagramie szczęśliwymi chwilami z dziećmi, których po rozstaniu z Geraldine nie widuje już tak często jak kiedyś. Obydwoje starają sie jednak jak najlepiej wynagrodzić dziewczynkom rozstanie. Aktor przyznaje, że utrzymanie takiej harmonii nie byłoby możliwe bez pomocy byłej żony. Częste wyprawy na plaże, popołudniowe zabawy i rozmowy video dowodzą, że pomimo rozpadu związku, aktor nie chce zatracić świetnych relacji z dziećmi. Kilka tygodni temu spotkali się we czwórkę, aby uczcić urodziny maluszków, to właśnie wtedy miało dojść do wyciszenia ich sporów.


Rozstanie, to nie jedyne zmiany w życiu Gabriela Soto w ostatnim czasie. Z powodu obowiązków zawodowych aktor zmienił miejsce zamieszkania. Jak sam przyznaje, wciąż musi dostosować się do nowych okoliczności. "Na szczęście mieszkanie jest blisko dzielnicy, w której mieszkają Geraldine z dziećmi", wyznał w ostatnim wywiadzie dla "People".

37 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page