top of page

Ujawniono obsadę nowej wersji "La Patrony"

Ulubienica publiczności Livia Brito oraz uwodzicielski amant Osvaldo de León zgrają główne role w nowej telenoweli Televisy, do której zdjęcia już wkrótce wystartują w Meksyku.

Pedro Ortiz de Pinedo, producent odnoszącej sukcesy produkcji "Diseñando tu amor", przygotowuje "Minas de pasión" (tłum. Kopalnie namiętności), nową wersję popularnej telenoweli Telemundo "La Patrona", historii, która była debiutem Aracely Arámbula w tej wytwórni w 2013 roku.Twórcy produkcji, której nagrania wkrótce rozpoczną się w Meksyku, ujawnili w czwartek całą obsadę. Wielką niespodzianką było imię jej głównej bohaterki: Livii Brito ("Włoska narzeczona"). „Jestem podekscytowany, że mogę przedstawić naszą bohaterkę. Livia Brito da życie Emilii Sánchez, matce, która oddałaby wszystko dla dobra Nico, jej syna” – zapowiedział producent.


Dalsza część artukułu pod zdjęciem

Oficjalny plakat telenoweli "Minas de pasión" / fot. Instagram

Głównym bohaterem telenoweli będzie aktor Osvaldo de León ("Światło twoich oczu"), którego nazwisko zostało potwierdzone już kilka tygodni temu. 39-letni amant, którego widzowie w Meksyku mogą oglądać obecnie w telenoweli "Perdona nuestros pecados" w roli Gerardo Montero, da życie Leonardo Santamaríi, człowiekowi z zasadami, którego życie zmieni się w dniu, w którym poznaje Emilię (Brito).


Wielkiego złoczyńcę historii, postać, którą w wersji Telemundo grała zmarła aktorka Christian Bach, teraz zagra meksykańska aktorka Anette Michel ("Pasion Morena"). W telenoweli wystąpi także Alejandro Camacho ("Imperium kłamstw"), który ożywi El Tigre, ojca Emilii i najbardziej doświadczonego górnika w całym San Lorenzo de Minas. Z kolei César Évora ("Z miłości do dziecka") wcieli się w Ignacio Villamizara, uczciwą i nienaganną postać.Przebojowa Magali z "Kochać to za mało", Sylvia Sáenz, zagra Sarę, niezależną i przedsiębiorczą kobietę, która utrzymuje pełen namiętnościi związek z głównym bohaterem.


W obsadzie również m.in. Cinthia Klitbo ("Oblicza miłości"), Karyme Lozano ("Córka przeznaczenia"), Rordigo Murray, Carlos Gatica, Omar Germenos i inni.

382 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page