top of page

"Un poquito tuyo" nowością Imagen TV

Meksykańska telewizja Imagen TV rozpoczęła zdjęcia do nowej telenoweli "Un poquito tuyo" z Marjorie de Sousa ("Prawdziwe uczucie") i Jorge Salinasem ("Ścieżki miłości") w rolach głównych.


Wenezuelska aktorka w zeszły poniedziałek rozpoczęła nową przygodę jako protagonistka "Un poquito tuyo", najnowszej telenoweli przygotowywanej przez meksykańską Imagen Television. "Szczęśliwa przedstawiam Wam oficjalnie nowy, wspólny projekt Imagen TV i mojej telewizji Telemundo" - wyznała rozemocjonowana Marjorie na jednym ze swoich profili społecznościowych, gdzie relacjonowała pierwszy dzień pracy na planie telenoweli.


W nowej produkcji wenezuelska gwiazda wcieli się w postać Juliety, "pogodnej kobiety, która zawsze szuka dobrej strony życia". Jej miłosnym partnerem będzie znany meksykański aktor Jorge Salinas. To jego postać sprawi, ze serce Marjorie zabije szybciej. Aktorzy mieli już okazję pracować razem na planie telenoweli "Zaklęte serce" (oryg. Mariana de la noche) w 2004 roku. Produkcji, w której mąż Elizabeth Alvarez stworzył miłosny duet z Alejandrą Barros ("Kobiety w czerni"). I która jednocześnie była debiutem Marjorie w meksykańskiej telewizji.


W przeciwieństwie do pracy na planie "Al otro lado del muro", czyli jej poprzedniego projektu, aktorka będzie teraz nagrywać w całości w Meksyku. Nie będzie musiała więc rozstawać się ze swoim synkiem Matíasem, który ze względu na swoją skomplikowaną sytuację prawną nie może opuszczać kraju.


Relacja z pierwszego dnia na planie telenoweli "Un poquito tuyo":93 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page