top of page

Upfront Telemundo

Jak każdego roku amerykańska stacja Telemundo dokonała oficjalnej prezentacji oferty programowej na sezon 2018/2019. Na liście projektów znalazły się kontynuacje popularnych seriali oraz zapowiedzi nowych produkcji.


W sezonie 2018/2019 na antenie Telemundo nadal królować będą tak zwane "narco series". Pojawią się nowe sezony "El señor de los cielos", "Señora Acerco" oraz powracającej po latach "Królowej Południa" ("La reina del sur"). Poniżej przedstawiamy szczegóły wszystkich nowych propozycji ogłoszonych przez Telemundo.


SÚPER SERIES


"El señor de los cielos" powróci z siódmym sezonem. Aby uniknąć wpadnięcia w ręce meksykańskiego wymiaru sprawiedliwości, Aurelio Casillas (Rafael Amaya) odda się do dyspozycji władz USA. Kiedy już ma zostać doprowadzony do sądu, gdzie ma usłyszeć zarzuty, jego wrogowie przygotowują dla niego niespodziankę. Tak rozpocznie się nowy sezon jednej z najbardziej udanych propozycji Telemundo.


"Señora Acerco" - wielki sukces Telemundo powróci z piątym sezonem, w którym Vicenta Acerco "La Coyote", musi stawić czoła wielu zagrożeniom, w tym tajemniczemu wrogowi z przeszłości, który powróci rozliczyć stary dług i pomścić śmierć syna. To oznacza początek nieustających prześladowań. Vicenta będzie zmuszona uciekać, by ochronić dziedzictwo swojej rodziny.


"El Barón Rojo" opowiada historię Nacho Montero, kulturalnego i wykształconego człowieka z ogromnym zamiłowaniem do przygód. W akcie buntu przeciwko rodzicom dołącza do szefów najpotężniejszych karteli i wprost zalewa Stany Zjedoczone kokainą. Wszystko wydaje się gotowe aby "El Barón" podbił świat, ale ekscesy, przemoc i bezprawie, które otaczają Nacho sprawiają, że ostatecznie traci wszystko, o co walczył.


"Królowa Południa" ("La reina del sur") - powrót światowego hitu Telemundo. Teresa Mendoza (Kate del Castillo) została jednym z największych dilerów narkotykowych w Hiszpanii i zniknęła na lata, teraz zostaje zmuszona do powrotu do tego niebezpiecznego świata, by ocalić życie swojej córki. Teresa wraca do Meksyku po ośmu latach, by spotkać się z porywaczami córki i stanąć twarzą w twarz z wrogami, a także z przeszłością od której tak starała się uciec.

SERIES


"Betty en Nueva York" - nowatorska wersja niezapomnianej "Yo soy Betty, la fea" ("Brzydula"). Nowa adaptacja opowie historię Beatriz Aurory Rincón Lozano, inteligentnej i uzdolnionej latynoski mieszkającej w Nowym Jorku, która po sześciu miesiącach bezowocnych poszukiwań pracy, postanawia zaakceptować stanowisko poniżej swoich kwalifikacji. Po wielu bojach dostaje posadę w renomowanym domu mody V & M Fashion jako sekretarka prezesa. Mało atrakcyjny wygląd i brak wyczucia sprawią, że stanie się ofiarą kpin i upokorzeń, mocno osłabiających poczucie jej własnej wartości.


"Sin senos si hay paraíso" - rozpoczyna się gdy Catalina "La Pequeña" i Daniel oczekują na wynik konkursu o tytuł królowej miasteczka. Yesica Beltrán, która uczestniczy w wydarzeniu przebrana za własną siostrę, kontaktuje się z sędziami i próbuje ich przekupić, a tym samym przechylić szalę zwycięstwa na stronę swojej siostry Danieli. Catalina wyróznia się jednak nie tylko pięknem, ale także inteligencją. Wynik tego niepozornego konkursu określi przebieg życia bohaterów.

"Falsa Identidad" - historia Isabel i Diego, dwóch obcych ludzi, którzy muszą uciec od swojej przeszłości i tym samym uwolnić się od śmiertelnych wrogów. Diego porzucił rodzinę po śmierci ojca, a jego matka ponownie wyszła za mąż. W akcie buntu młody chłopak zaangażował się w świat przestępczości. Isabel poślubiła Porfirio "El Corona", członka północnej bandy, kiedy miała piętnaście lat została ofiarą przemocy domowej. Nowa seria opowie historię dwóch nieznajomych uciekających przed przeszłością, którzy muszą przyjąć nową tożsamość i udawać szczęśliwe małżeństwo, a tym samym uciec przed wrogami i przetrwać.


"Prisionero número uno" - opowiada historię Carmelo Alvarado, pracowitego chłopaka, który emigruje do Stanów Zjednoczonych, aby uniknąć ubóstwa. Jednak po osiągnięciu umiarkowanego sukcesu zostaje deportowany do Meksyku. Po powrocie do domu, charyzma i przyjemny wygląd doprowadziły go ostatecznie do programu telewizyjnego, w którym mocne polityczne komentarze na temat nowego prezydenta USA, dają mu ogromną popularność i rzesze fanów. Ten nieoczekiwany sukces katapultuje Carmelo do życia politycznego, a na koniec do prezydentury Meksyku. Tutaj jednak pojawiają się problemy. Dawni współpracownicy zdradzają jego zaufanie... Format opracowany we współpracy z Keshet International opierać się będzie na pomyśle Shira Hadad i Dror Mishani ("Wisdom of the Crowd").


SERIES PREMIUM


"El Recluso" - innowacyjna seria premium opowiadająca historię człowieka wykonującego tajną misję w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Musi on uratować córkę wybitnego amerykańskiego sędziego. W rolę głównego bohatera wcieli się Ignacio Serricchio ("Zagubieni w kosmosie", "Kości").


"Falco" - policyjny serial o młodym detektywie z wydziału zabójstw, który budzi się 23 lata po postrzale i zapadnięciu w śpiączkę. Świat wokół niego się zmienił: stracił okres dorastania córki, żona ponownie wyszła za mąż, a on musi nauczyć się pracować z nowym partnerem. Falco nie stracił jednak swoich zdolności detektywistycznych, będzie próbował dowiedzieć się, co zdarzyło się ponad dwadzieścia lat wcześniej.

17 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page