top of page

"Uzurpatorka" od 1 października w TV4

Najnowsza wersja kultowej "Pauliny" już od 1 października zagości na antenie TV4. "Uzurpatorka" z Sandrą Echeverríą w roli głównej jest zupełnie nowym spojrzeniem na doskonale znaną polskim widzom historię.

Telewizyjna Czwórka zaskoczyła informacją o emisji nowej telenoweli na swojej antenie. Już od 1 pażdziernika polscy widzowie poznają nową odsłonę kultowej "Pauliny", która podbiła serca widzów ponad dwadzieścia lat temu, a z grającej główą rolę Gabrieli Spanic uczyniła międzynarodową gwiazdę. W 2019 roku Televisa zdecydowała się ponownie sięgnąć po ten scenariusz i zaadaptować go do formatu krótkiej serii w ramach projektu "Fabryka marzeń". Głównym założeniem całego przedsięwzięcia było dostosowanie najsłynniejszych meksykańskich telenowel do formatu krótkich, 24-odcinkowych serii. Tak powstała "La Usurpadora" z Sandrą Echeverría ("La Bandida") i Andresem Palaciosem ("Zakazana namiętność") w rolach głównych.Paola Miranda i Paulina Doria (w obie role wcieliła się Sandra Echeverría) są siostrami bliźniaczkami, które zostały rozdzielone w dzieciństwie. Przypadkowe spotkanie sprawia, że dowiadują się o swoim istnieniu. Paola nie jest szczęśliwa jako żona prezydenta Meksyku, Carlosa Bernala (Andrés Palacios). Postanawia rozpocząć nowe życie. W tym celu kobieta usiłuje doprowadzić do tego, by Paulina Doria zaczęła ją udawać. Kobiety zamieniają się miejscami, co wywołuje szereg komplikacji oraz nieprzewidzianych sytuacji.Pierwszy odcinek telenoweli "Uzurpatorka" na antenie TV4 już w czwartek, 1 pażdziernika o godz. 12:55.


Czy nowa odsłona kultowej telenoweli zdobędzie sympatię polskich widzów, podobnie jak jej poprzedniczka? Przekonamy się już wkrótce.

1785 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page