top of page

"W niewoli przeszłości" od 23 sierpnia w Novelas+

Od 23 stycznia telewizja NOVELAS+ zaprasza na emisję wielkiego brazylijskiego przeboju "W niewoli przeszłości" (org. Avenida Brasil). To współczesna, niezwykle dynamiczna, obfitująca w zaskakujące zwroty akcji opowieść o nieprzewidywalnych i okrutnych wyrokach przeznaczenia, które sprawiają, że dla Rity, młodziutkiej, ślicznej dziewczyny, najważniejszym celem życia staje się zemsta.

Fabuła nowej propozycji Novelas+ podąża za dramatyczną historią Rity – młodej kobiety, która walczy o odzyskanie części swojego dawnego życia odebranego jej kiedy była małą dziewczynką. To bezwzględna macocha Carminha, która po przypadkowej i przedwczesnej śmierci ojca Rity, wraz z kochankiem pozbywa się dziewczynki, wyrzucając ją na wysypisku śmieci, aby ta nie stała im na drodze wzbogacenia się. W nowym środowisku, pełnym krzywd i niesprawiedliwości, Rita poznaje chłopca Batatę, który z czasem okaże się jej, nie tylko najlepszym przyjacielem, ale także kimś więcej. Wkrótce Rita zostaje adoptowana i przyjmując nowe imię - Nina przeprowadza się do Argentyny, gdzie wiedzie dostatnie życie. Dzięki nowej rodzinie zdobywa edukację i staje się słynnym szefem kuchni. Po latach, nierozpoznana i zmotywowana do zemsty, Nina powróci do Brazylii, zdobywając posadę osobistej kucharki rodziny Carminha. Nina jest tak pochłonięta swoim jedynym celem, jakim jest ukaranie tych, którzy ją skrzywdzili, że jej własne szczęście będzie zagrożone. Ostatecznie będzie musiała zmierzyć się z gorzkimi konsekwencjami poszukiwania zemsty na tych, którzy skrzywdzili ją najbardziej, a także uwolnić się z ‘’niewoli przeszłości’’." Spotyka także miłość sprzed lat...Ten wielokrotnie nagradzany, emitowany przez stacje telewizyjne w grupo ponad 100 krajach, brazylijski przebój w roku 2012 nominowany był między innymi do prestiżowej nagrody Emmy dla najlepszej telenoweli. Ostatni odcinek pasjonującej historii obejrzało w Brazylii blisko osiemdziesiąt milionów widzów! Tego wieczoru brazylijskie ulice opustoszały, a widzowie z wypiekami na policzkach śledzili finał perypetii swoich ulubionych bohaterów.W rolach głównych m.in. plejada brazylijskich gwiazd: Débora Falabella ("Klon"), Cauã Reymond ("Barwy grzechu"), Adriana Esteves ("Babilônia"), Murilo Benício ("Klon"), Nathalia Dill ("Słodka ambicja"), Fabiula Nascimento ("Paloma"), Debora Bloch ("Z głową w chmurach").


Pierwszy odcinek "W niewoli przeszłości" na antenie NOVELAS+ już 23 sierpnia o godz. 17:45 (21:25). Telenowela będzie dostępna również w serwisie Canal+ ONLINE.

3676 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page