top of page

"Więzień miłości": Intrygi Alev

W odcinkach 213-216 telenoweli "Więzień miłości": Przedłużają się niedomówienia między Zehrą i Omerem. Za sprawą Alev, Müzeyyen zmienia swój stosunek do Zehry. Emisja w dniach od 7 do 10 stycznia 2020 roku o godz. 17:10 w TVP2.


ODCINEK 213:

Przedłużają się niedomówienia między Zehrą i Omerem. Alev zorganizowała zaproszenia na pokaz mody dla wszystkich, tylko nie dla Zehry. Hilmi Yilmaz każe Alev zrobić tak, by Omer i Mert nie dostali pozwolenia na nową działalność.

Emisja 7 stycznia o godz. 17:10 w TVP2


ODCINEK 214:

Mehtap usiłuje nakłonić Betona, żeby do niej wrócił. Mężczyzna jednak zamierza zostać z Korayem. Leyla załatwia pozwolenie na działalność firmy. Alev, choć nie udało jej się w tym przeszkodzić, kontynuuje swoje intrygi. Za jej sprawą Müzeyyen zmienia swój stosunek do Zehry.

Emisja 8 stycznia o godz. 17:10 w TVP2


ODCINEK 215:

Omer domyśla się intryg Alev i żąda, by wszystko naprawiła. Zehra planuje wyprowadzić się z domu Omera, jednak on nie chce nawet o tym słyszeć. Bezskutecznie próbuje powiedzieć jej o czymś bardzo istotnym. Ayse rozmawia z Müzeyyen i tłumaczy, że w kwestii Zehry doszło do pomyłki.

Emisja 9 stycznia o godz. 17:10 w TVP2


ODCINEK 216:

Zehra i Omer spędzają noc u Leyli. Z samego rana w domu pojawia się niezapowiedziany Koray. Przychodzi też sąsiadka, by poprosić Zehrę o opiekę nad jej matką. Mert przegląda dokumenty dotyczące swojego ojca. Alev zawiadamia o tym Hilmiego Yilmaza.

Emisja 10 stycznia o godz. 17:10 w TVP2


Opracowano na podstawie materiałów TVP87 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page