top of page

"Więzień miłości": Nieobliczalna Muge

W odcinkach 309-313 telenoweli "Więzień miłości": Szalona Muge powraca i grozi bronią Omerowi i Zehrze. Bahszende naciska na Omera, by rozstał się z żoną. Emisja w dniach od 25 do 29 maja 2020 roku o godz. 17:10 w TVP2.


ODCINEK 309:

Koray udziela Keremowi rad w sprawach sercowych. Muge porywa Asję do domku w górach. Teoman wyznaje Keremowi, że Sabah wpadła mu w oko. Na prośbę Sukran i Hemijet Sabah zatrudnia Canan w agencji.

Emisja 25 maja o godz. 17:10 w TVP2


ODCINEK 310:

Teoman wyjawia Keremowi, że ma poważne zamiary względem Sabah. Szalona Muge powraca i znów grozi bronią Omerowi i Zehrze. Kerem dowiaduje się, że rodzina Sabah to ludzie majętni, właściciele fabryki tekstyliów.

Emisja 26 maja o godz. 17:10 w TVP2


ODCINEK 311:

Omer obezwładnia Muge, ratując siostrę i Zehrę z opresji. Ayse jest obrażona na Nihata z powodu tego, co się wydarzyło. Sabah słyszy, co Kerem mówi o jej rodzicach. Niebawem znika i nikt nie potrafi jej odnaleźć. Policja sugeruje, że firma Omera może mieć konszachty z mafią.

Emisja 27 maja o godz. 17:10 w TVP2


ODCINEK 312:

Policja przeprowadza kontrolę w firmie Omera. Funkcjonariusze podejrzewają Zehrę o kontakty z mafią. Bahszende żąda, by jej wnuk się rozwiódł. Konflikt między Ayse i Nihatem wciąż się pogłębia.

Emisja 28 maja o godz. 17:10 w TVP2


ODCINEK 313:

Bahszende naciska na Omera, by rozstał się z Zehrą. On jednak oznajmia, że nigdy się z nią nie rozwiedzie. Ayse nadal jest zła na Nihata. Brat przyłapuje ją na oglądaniu fotografii matki. On nie może jej wybaczyć, że ich przed laty porzuciła.

Emisja 29 maja o godz. 17:10 w TVP2


Opracowano na podstawie materiałów TVP


Oglądaj "Więźnia miłości" również w ofercie serwisu TVP VOD - więcej


65 wyświetleń0 komentarzy

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page