top of page

"Więzień miłości": Skazani na siebie

W odcinkach 262-266 telenoweli "Więzień miłości": Canan zazdrości Zehrze prezentów. Omer drze stary kontrakt na strzępy i zakłada ukochanej konta bankowe. Sabah dowiaduje się, że Kerem obronił ją przed mafią. Emisja w dniach od 16 do 20 marca 2020 roku o godz. 17:10 w TVP2.


ODCINEK 262:

Sabah myśli, że Kerem ma konszachty z mafią, by nie sprzedać domu. Kuzynka Hamijet przekonuje się do Omera i przynosi Zehrze prezenty. Wścibska Canan zazdrości Zehrze i wyciąga od niej jeden z prezentów - sukienkę.

Emisja 16 marca o godz. 17:10 w TVP2


ODCINEK 263:

Canan chce mieć bogatego narzeczonego, tak jak Zehra. Niestety, kandydat kradnie jej pieniądze. Omer drze stary kontrakt na strzępy i zakłada Zehrze konta bankowe. Sabah dowiaduje się, że Kerem obronił ją przed mafią. Ma wyrzuty sumienia.

Emisja 17 marca o godz. 17:10 w TVP2


ODCINEK 264:

Canan kręci i namawia Zehrę na pożyczkę, by móc jej kupić prezent ślubny. Sabah nie wie, jak przeprosić Kerema za to, że podejrzewała go o konszachty z mafią. Naiwna Canan umawia się z Dzietinem, a ten nakłania ją do zaproszenia Zehry.

Emisja 18 marca o godz. 17:10 w TVP2


ODCINEK 265:

Sabah kupuje Keremowi prezent na przeprosiny, który nie przypada mu do gustu. Kerem szuka odpowiedniej parterki na przyjęcie, Nurczin zabiega, by z nim pójść. Czetin chce przedstawić Canan matce.

Emisja 19 marca o godz. 17:10 w TVP2


ODCINEK 266:

Canan zemdlała w domu Czetina, Zehra ją ratuje, zatajając przed ciotką ten incydent. Elegancko ubrana Sabah jest gotowa iść z Keremem na przyjęcie. Niestety, zatrzaśnięte drzwi zmuszają ich do pozostania w domu.

Emisja 20 marca o godz. 17:10 w TVP2


Opracowano na podstawie materiałów TVP176 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page