top of page

William Levy pamięta o Meksyku

Gwiazdor telenoweli "Nie igraj z aniołem" po raz kolejny podbił serca swoich fanów. Przy okazji ważnego, meksykańskiego święta udowodnił jak wspaniałym i całkowicie oddanym jest ojcem. Aktor pochwalił się na Instagramie wyjątkowym dniem, który spędził w towarzystwie córki.


Z okazji ważnego dla wszystkich meksykanów święta Cinco de Mayo (5 maja), William Levy i jego córka zorganizowali iście meksykańską fiestę, którą dowiedli jak ogromnym uczuciem przystojny kubańczyk wciąż daży kraj Azteków. Pełen emocji dzień rozpoczęli od sytego śniadania, na które podano między innymi enchiladas z kurczakiem i fasolą. "Prawdziwie meksykańska dieta" - skomentowa aktor.


Następnie William i jego córeczka Kailey udali się na tańce. Aktor prezentował się niezwykle atrakcyjnie w szarym garniturze, podczas, gdy 8 - letnia dziewczynka założyła okazałą, barwną kreację - żenską odmianę stroju do rodeo, zwieńczoną kwiecistym wiankiem. Oczywiście najbardziej dumna z garderoby była jej mama Elizabeth Gutiérrez ("Duch Eleny"), która mając meksykańskie pochodzenie, nieustannie stara się pielęgnować miłość do pięknego Meksyku w sercach swoich pociech.

Aktorka i modelka podzieliła się filmem przedstawiającym taniec Kailey w regionalnej kreacji. "Moja piękna Escaramuza" - skomentowała dumna mama. Przygotowany do świętowania William również udostępnił kilka filmików z córką. "Kailey, co pisze na zaproszeniu na tańce?" - dopytywał aktor, podczas gdy jego córka z psotną miną odpowiadała, że w miejscu do którego się udają nie będą jeść kolacji, a zamiast niej serwowane będą wyłącznie desery i słodycze. Gromkim śmiechom nie było końca.


Piękne zdjęcia i filmy z pewnością pozwolą na długo zapamiętać uroczo spędzone chwile. Pomimo napiętego harmonogramu i licznych zobowiązań zawodowych, wyraźnie widać, że to właśnie rodzina jest dla Williama najważniejszym priorytetem.

60 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page