top of page

"Wymarzona miłość" ponownie w TVP3

Uwielbiana przez widzów turecka telenowela "Wymarzona miłość" (oryg. Erkenci Kuş) już od września ponownie zagości na antenie TVP3!

Porywająca historia o losach biednej Sanem i bogatego Cana skradła serca publiczności na całym świecie. Polscy widzowie już wkrótce będą mogli ponownie cieszyć się perypetiami swoich ulubionych ekranowych bohaterów."Wymarzona miłość" opowiada historię pięknej Sanem (Demet Özdemir). Pochodząca z biednej dzielnicy w Stambule dziewczyna zatrudnia się w agencji reklamowej, w której od pewnego czasu pracuje jej starsza siostra, Leyla (Öznur Serçeler).


Właściciel agencji, pan Aziz, idzie na emeryturę i zarządzanie firmą powierza swojemu najstarszemu synowi, światowej sławy fotografowi, Canowi (Can Yaman), który jednak jest lekkoduchem, więc finansami przedsiębiorstwa zajmuje się młodszy z braci, Emre (Birand Tunca), Po przybyciu do firmy Sanem życie obydwu panów zmieni się całkowicie...Odcinki "Wymarzonej miłości" na antenie TVP3 już od 9 września. Emisja od poniedziałku do piątku w paśmie o godz. 10:00.2441 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page