top of page

"Zbuntowani" wracają do szkoły

Aktorzy serialu "Zbuntowani" (oryg. Rebelde), Rodrigo Nehme i Zoraida Gomez powrócili na plan słynnej produkcji za sprawą pewnego programu telewizyjnego.

Aktorzy Rodrigo Nehme i Zoraida Gomez, którzy w latach 2004-2006 wcielali się w postacie Nico i Jose Lujan w hitowej telenoweli "Zbuntowani", powrócili na plan zdjęciowy serialowej szkoły, która była centralnym miejscem akcji wszystkich odcinków.


Słynna "Elite Way School" była znaną instytucją edukacyjną, do której uczęszczały wyłącznie dzieci z bogatych i najbardziej wpływowych rodzin z Meksyku. Nie oznaczało to jednak, że ci młodzi ludzie byli szczególnym wzorem szacunku i nauki dla innych. Wprost przeciwnie. Na ekranie widzieliśmy, że byli jak inni nastolatkowie w ich wieku. Też mieli własne problemy i trudne życiowe dylematy przed sobą.


37-letni obecnie Rodrigo Nehme chętnie powrócił do "Elite Way School". Zdjęcie zrobione przez jego ekranową koleżankę Zoraidę Gomez / fot. Instagram

Josa Luján, postać Zoraidy, była młodą sierotą, na początku opowieści bardzo wybuchową i cierpiącą z powodu braku rodziców, co czyniło ją bardzo zamkniętą w sobie i pozbawioną przyjaciół. W kolejnych rozdziałach zaprzyjaźniła się z komunikatywną Robertą (Dulce Maria) i słodką Lupitą (Maite Perroni). Gdy już mówimy o Lupicie, to warto wspomnieć o Nico (Rodrigo Nehme), młodym Żydzie, zakochanym w dziewczynie przez Maite. Nieustannie musiał stawić czoła uprzedzeniom rodziny, aby móc pozostać przy młodej, biednej kobiecie z innej religii.


"Wspaniale znów być w miejscu, w którym przeżyło się tak wiele..." - zdradził podekscytowany aktor / fot. Instagram

Zarówno Zaraida jak i Rodrigo są bardzo szczęśliwi, że choć na chwilę mogli powrócić do miejsca, w którym rozpoczynali swoje kariery i które wyniosło ich na szczyty sławy nie tylko w Meksyku. Oboje przed kilkoma dniami wzięli udział w nagraniach do meksykańskiego programu telewizyjnego "El Cielo y el Infierno", który uhonoruje powrót słynnej telenoweli na meksykańskie ekrany za sprawą emisji powtórkowej w kanale Tlnovelas. Na chwilę przed emisją oboje nagrywali krótkie materiały promocyjne przed serialową szkołą.

752 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page